Dzisiaj jest: 16.2.2019, imieniny: Danuty, Daniela, Juliany

Przetarg na dzierżawę gruntu w Nowym Sączu

Zarząd Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Sączu ogłasza przetarg na dzierżawę gruntu - miejsca pod budowę garaży przy ul. Batalionów Chłopskich.

W przetargu mogą wziąć udział wyłącznie osoby będące Członkami Spółdzielni i posiadające lokal mieszkalny na tej części osiedla, na której znajduje się przedmiotowy teren tzn. w zasobach administrowanych przez ZAB 3, oraz posiadającej na własność samochód osobowy (masa do 3,5 t) jednocześnie nie posiadają garażu w zasobach Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej. 

W przypadku braku chętnych spośród w/w osób miejsca te mogą być przydzielone i oddane w najem członkom Spółdzielni z innego Zespołu Administracji Budynków a w dalszej kolejności osobom nie będącymi członkami Spółdzielni.

Założenia do przetargu wraz z załącznikami (tzw. Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia) można pobrać: 
 SIWZ - dzierżawa gruntu - miejsca pod budowę garaży
lub odebrać w Dziale Technicznym Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Grodzka 30, pok. Nr 11, II p. codziennie w godz. od 700 - 1500

W przetargu nie mogą uczestniczyć Osoby, które w przeszłości nie wywiązały się ze zobowiązań wobec Spółdzielni lub są z nią w sporze.

Spółdzielnia zastrzega sobie możliwość unieważnienia przetargu w całości lub w części bez podania przyczyny oraz prawo swobodnego wyboru oferenta.
 

Przetargi

Aktualne Przetargi
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.