Dzisiaj jest: 16.2.2019, imieniny: Danuty, Daniela, Juliany

Przetarg na sprzedaż na odrębną własność lokali mieszkalnych w Strzelcach Opolskich

Spółdzielnia Mieszkaniowa przy ul. Krakowskiej 18 w Strzelcach Opolskich ogłasza, że w dniu 04.07.2018 r. o godz. 1000 w siedzibie Spółdzielni, odbędzie się przetarg ustny na sprzedaż na odrębną własność lokali i przeniesienie ich własności wraz z udziałem w gruncie oraz częściach wspólnych budynku:
– Osowiec, ul. Dworcowa 9B/2 – pow. użytk. 66,50 m2 (3 pok.+k.), parter – cena wywoławcza78.114,00 zł.
– Osowiec, ul. Lipowa 18/6 – pow. użytk. 51,00 m2 (2 pok.+k.), II p. – cena wywoławcza74.631,00 zł.

Warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej, najpóźniej do godz. 930 w dniu 04.07.2018 r. oraz złożenie oświadczenia o zapoznaniu się ze stanem technicznym lokalu, warunkami i zasadami przetargu oraz o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wadium przepada na rzecz Spółdzielni w razie uchylenia się osoby wygrywającej przetarg od zawarcia umowy.

Osoba wygrywająca przetarg, zobowiązana jest do dokonania zapłaty pełnej zaoferowanej kwoty oraz innych opłat poniesionych przez Spółdzielnię do przygotowania przetargu w ciągu 30 dni od zatwierdzenia przetargu przez Zarząd.

Koszty opłat notarialnych, sądowych i innych przewidzianych w Regulaminie przetargów na zbycie i najem lokali oraz innych nieruchomości w Spółdzielni Mieszkaniowej w Strzelcach Opolskich ponosi nabywca i uiści je przy sporządzeniu aktu notarialnego.

Informacje o sposobie udostępniania lokalu do obejrzenia udzielane są w siedzibie Spółdzielni (pok. 2), tel. 77 462 44 41.

Spółdzielnia Mieszkaniowa zastrzega sobie prawo unieważnienia części lub całości przetargu, bądź wycofanie się z przetargu bez podania przyczyny.Przetargi

Aktualne Przetargi
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.