Dzisiaj jest: 18.10.2018, imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

Badanie sprawozdania finansowego spółki „ZŁOTNICKI”

OGŁOSZENIE

Rada Nadzorcza Towarzystwa Budownictwa Społecznego „ZŁOTNICKI”
spółka z o.o. w Zduńskiej Woli zaprasza do składania ofert na badanie sprawozdania finansowego spółki za 2017 rok.
Oferty powinny zawierać cenę i termin wykonania przedmiotowego badania. Prosimy również o wskazanie osoby, która będzie dokonywała badania wraz z jej kwalifikacjami i wykazem firm, które były przez nią badane.
Oferty należy kierować na adres:Towarzystwo Budownictwa Społecznego „ZŁOTNICKI” spółka z o.o., 98-220 Zduńska Wola, ul. Kościelna 8 bądź składać osobiście w sekretariacie spółki (budynek A, I piętro).
Oferty należy składaćdo dnia 5.12.2017 roku. Na kopercie należy zamieścić dopisek o następującej treści: „Badanie sprawozdania finansowego”.
Merytorycznych i szczegółowych informacji udzielać będzie p. Renata Pacewicz (nr telefonu: 43 823 24 49 wew. 109). Spółka zastrzega sobie prawo odstąpienia od wyboru biegłego rewidenta spośród złożonych ofert bez podania przyczyny. Rada Nadzorcza, dokonując wyboru biegłego rewidenta, nie podaje do publicznej wiadomości oraz oferentom uzasadnienia wyboru ani danych ofert pozostałych zainteresowanych.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.