Dzisiaj jest: 18.7.2024, imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta

Aktualne przetargi na Twoje biurko

Aktualne przetargi zlecenia oferty oraz informacje o udzieleniu zamówienia na podstawie słów kluczowych

Usługa dostarczania na adres poczty elektronicznej (jeden adres lub równolegle wiele adresów) informacji o aktualnych przetargach i/lub informacji o udzielonych zamówieniach z wybranego województwa, wielu województw lub wszystkich województw (w zależności od Państwa wyboru) na podstawie wskazanych przez Państwa słów kluczowych.


W celu uruchomienia usługi należy złożyć zamówienie. Zamówienie można złożyć na jeden z poniższych sposobów:

Zamówienie usługi przy wykorzystaniu formularza elektronicznego

Usługę można zamówić przy użyciu formularza elektronicznego. Z uwagi na Państwa wygodę jest to polecana przez nas forma złożenia zamówienia.
Formularz elektroniczny znajduje się w tym miejscu kliknij, aby uruchomić elektroniczny formularz zamówienia usługi


Po wypelnieniu wszystkich pól, wpisaniu słow kluczowych, wybraniu opcji abonamentu, zatwierdzeniu formularza, wykonaniu przelewu w odpowiedniej kwocie stosownie do wybranej opcji abonamentowej, po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym, zamówiona przez Państwa usługa zostanie aktywowana, dodatkowo zostanie wystawiona faktura VAT. Faktura zostanie do Państwa przesłana w wersji elektronicznej (plik PDF) w załączniku wiadomości e-mail.


Zamówienie usługi przy wykorzystaniu formularza dostępnego w pliku pdf

Prosimy o pobranie formularza zamówienia w wersji elektronicznej (plik pdf).
Formularz zamówienia usługi dostępny jest w tym miejscu kliknij, aby pobrać formularz zamówienia usługi , następnie wypełniony formularz należy zeskanować lub zrobić zdjęcie i przesłać na adres redakcja@e-przetargi.pl


Na podstawie danych zawartych w formularzu zostanie do Państwa przesłana faktura Pro forma na podstawie, której należy wnieść opłatę. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym usługa zostanie aktywowana wraz z wystawieniem faktury VAT. Faktura VAT zostanie do Państwa przesłana w wersji elektronicznej (plik PDF) w załączniku wiadomości e-mail.

Ikona formatu pdf Adobe Reader

Formularz zamówienia usługi zbudowany jest w formacie pdf. Do poprawnego przeglądania formularza niezbędny jest bezpłatny program Adobe Reader. W przypadku jego braku można pobrać jego bezpłatną wersję z tego miejsca (należy kliknąć w link).


Ważna informacja

Formularz zostanie otwarty w nowym oknie przeglądarki. Wykonanie tej operacji może chwilę potrwać. Prosimy o cierpliwość.
Jeśli w przeglądarce internetowej nie zostanie uruchomione nowe okno, to prosimy sprawdzić, czy przypadkiem ta opcja nie została zablokowana i w razie potrzeby prosimy o odblokowanie, aby umożliwić otwarcie nowego okna z formularzem zamówienia usługi. 


Prosimy o wybranie najwygodniejszej dla Państwa formy zamówienia usługi. 

 

Opis usługi

Na podstawie przykładowych słów kluczowych, które zostały wpisane do formularza zamówienia usługi

 1. KOSZENIE TRAWNIKÓW
 2. KOSZENIE TRAWY
 3. UTRZYMANIE ZIELENI
 4. SPRZĄTANIE BUDYNKÓW
 5. WYWÓZ ODPADÓW
 6. ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG
 7. DOSTAWA SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO
 8. DOSTAWA OPROGRAMOWANIA
 9. DOSTAWA PALIWA
 10. UDZIELENIE KREDYTU
 11. REMONT OGRODZENIA
 12. BUDOWA KANALIZACJI
 13. ROBOTY POMIAROWE
 14. WYKONANIE ZADASZENIA

zbudowany zostanie ciąg parametrów wejściowych, na podstawie których przeszukiwane będą każdego dnia przetargi oferty zlecenia oraz informacje o udzielonych zamówieniach w wybranych przez Państwa województwach. W momencie, gdy przeszukiwany przetarg oferta lub informacja o udzieleniu zamówienia będzie zawierał wskazane słowo kluczowe, to automatycznie budowany jest katalog o nazwie słowa kluczowego. Do tak zbudowanego katalogu kopiowany jest plik html z ofertą zleceniem lub informacją o udzieleniu zamówienia. Cały proces realizowany jest wielowątkowo, niezależnie dla każdego słowa kluczowego, który podany został przez Państwa w formularzu.
Aktualne przetargi zlecenia oferty na podstawie słów kluczowych


Po zakończeniu procesu wyszukiwania, jeśli w danym dniu przetargi oferty lub informacje o udzielonych zamówieniach zawierały poszukiwane słowa kluczowe przesyłana jest do Państwa dedykowana wiadomość e-mail zawierająca w załączniku pliki w formacie HTML. Każdy plik HTML zawiera aktualny przetarg lub informację o udzielonym zamówieniu według zadanego słowa kluczowego.


Aktualne przetargi oferty zlecenia oraz informacje o udzielonych zamówieniach będą wysyłane jako załączniki w formacie HTML do poczty elektronicznej (pogrupowane według zadanych słów kluczowych). Wyszukane dla Państwa informacje będą przesyłane w kolejnych, dedykowanych wiadomościach e-mail. Każde słowo kluczowe w oddzielnej wiadomości e-mail. Proces wysyłki jest realizowany automatycznie codziennie w dni robocze od poniedziałku do piątku od godz. 20.00 na podany w formularzu adres e-mail.


W ramach wykupionego abonamentu uzyskują Państwo poza możliwością zdefiniowania 14 słów kluczowych dodatkowo możliwość swobodnej zamiany każdego podanego w formularzu słowa kluczowego na inne. Tego typu możliwość istnieje przez cały okres trwania abonamentu. Jedynym wymogiem jest przesłanie informacji o zamianie (zamiana z "słowo kluczowe X" na "słowo kluczowe Y") słowa kluczowego w wiadomości e-mail, która musi być przesłana z adresu e-mail, który został przez Państwa podany w formularzu zamówienia usługi.


Podane powyżej słowa kluczowe są tylko przykładem. W zakresie definicji słów kluczowych w ramach wykupionego abonamentu posiadają Państwa całkowitą swobodę. To Państwo wskazują (poprzez wpisanie do formularza, a następnie dokonywane, ewetualne zmiany w trakcie trwania abonamentu) słowa kluczowe, które powinny zawierać aktualne oferty i/lub informacje o udzielonych zamówieniach, którymi docelowo są Państwo zainteresowani.


Nasze mechanizmy każdego dnia precyzyjnie wyszukują w treści opublikowanych aktualnych ofert zleceń komunikatów, opublikowanych informacjach o udzielonych zamówieniach oraz wykonanych zmianach w treści wpisane przez Państwa słowa kluczowe. Dlatego prosimy o taki dobór słów, które cechuje Państwa branżę, usługi itp. Należy zadbać, aby dobór słów kluczowych mógł być szczegółowy i unikalny i tym samym dedykowany dla danej branży, a nie ogólny występujący w różnych często niepowiązanych ze sobą branżach.

Przykład niewłaściwie dobranego słowa kluczowego

Słowo kluczowe roboty budowlane

Wskazane powyżej słowo kluczowe jest słowem na bardzo ogólnym poziomie. Biorąc pod uwagę, iż każdego dnia publikowanych jest w serwisie e-przetargi.pl ponad dwa tysiące aktualnych przetargów ofert dedykowanych dla branży budowlanej i zawierającej w swojej treści słowo roboty budowlane, to przy takim wyborze otrzymają Państwo na adres poczty elektronicznej każdego dnia bardzo dużą ilość opublikowanych ofert, których bardzo duży odsetek zapewne nie będzie dotyczył Państwa specjalizacji i świadczonych usług. Aby zapobiec takiej sytuacji należy precyzyjniej dobrać konkretne słowa kluczowe.


Słowo kluczowe montaż


W tym przykładzie mamy również do czynienia z bardzo ogólnym wskazaniem. Dodatkowo takie wskazanie słowa kluczowego może sprawić, iż każdego dnia na adres Państwa poczty elektronicznej będę przesyłane aktualne oferty przetargowe, które wprawdzie będą zgodne z podanym słowem kluczowym montaż, ale nie do końca mogą odpowiadać Państwa specyfice, branży, ponieważ publikowane mogą być oferty na

 1. MONTAŻ KONSTRUKCJI
 2. MONTAŻ KONSTRUKCJI STALOWYCH
 3. MONTAŻ KONSTRUKCJI SZKIELETOWYCH
 4. MONTAŻ OKIEN
 5. MONTAŻ ODBIORNIKÓW RADIOWYCH
 6. MONTAŻ DRZWI
 7. MONTAŻ DRZWI ZEWNĘTRZNYCH
 8. MONTAŻ OŚCIEŻNIC


itd.

 

Możliwość wskazania wielu słów kluczowych, możliwość zawężenie do danego województwa, wielu województw lub wszystkich województw oraz fakt, iż w trakcie trwania abonamentu mogą Państwo dokonywać zmian wskazanych uprzednio słów kluczowych na inne, bardziej precyzyjne sprawia, iż skorzystanie z tego typu usługi może w sposób znaczny zwiększyć Państwa szanse na pozyskanie intratnych kontraktów i tym samym zwiększenie szans sprzedażowych oferowanych usług i produktów.


Dodatkową zaletą oferowanego rozwiązania jest koszt usługi. Abonament został podzielony na następujące opcje

 1. Abonament Tygodniowy
 2. Abonament Miesięczny
 3. Abonament Półroczny
 4. Abonament Roczny
 

Prosimy o zapoznanie się z cennikiem kliknij, aby przejść do cennika usługi dostarczania przetargów ofert zleceń informacji o udzielonych zamówieniach na podstawie słów kluczowych


Plik w formacie HTML jest najwygodniejszą formą przekazu. Tego typu pliki można wyświetlić w każdej przeglądarce internetowej. Sprawdź jaki wygląd ma przykładowa oferta po otwarciu pliku HTML przez przeglądarkę Opera.


Możliwość przesłania w danym dniu przetargów ofert zleceń oraz informacji o udzielonych zamówieniach uzależniona jest od ich dostępności. W przypadku ich braku w danym dniu firma IT NORD CONSULTING nie ponosi z tego tytułu żadnej odpowiedzialności.


Przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu prosimy o zapoznanie się z regulaminem. Korzystanie z serwisu www.e-przetargi.pl oznacza akceptację regulaminu.


Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy redakcja@e-przetargi.pl

Wszelkie znaki towarowe użyte w tekstach są znakami zastrzeżonymi ich producentów i użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych i tak:

Zapisz się do newslettera:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.