Dzisiaj jest: 27.5.2022, imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Wykonanie projektu budowlanego

Dodano: 3 tygodnie temu Czytane: 31

Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa MOTOR ogłasza przetarg nieograniczony na roboty remontowe wykonanie projektu budowlanego, remont płyt balkonowych, remont schodów wejściowych do budynku

Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa „MOTOR” w Lublinie

ul. Daszyńskiego 4
ogłasza

przetarg nieograniczony na roboty remontowe

Osiedle „im. gen. Franciszka Kleeberga”
 1. Roboty polegające na
 • 1) wykonaniu (wg Projektu Budowlanego) remontu balkonów południowej elewacji w budynku zlokalizowanym przy ul. Kleeberga 8 w Lublinie,
 • 2) remoncie płyt balkonowych (12 klatka) w budynku zlokalizowanym przy ul. Kleeberga 8 w Lublinie,
 • 3) wykonaniu (wg ekspertyzy technicznej) remontu płyt balkonów od strony południowej w budynku zlokalizowanym przy ul. Rückemana 8 w Lublinie,
 • 4) wykonaniu (wg ekspertyzy technicznej) remontu płyt balkonów od strony południowej w budynku zlokalizowanym przy ul. Rückemana 10 w Lublinie,
 • 5) wykonaniu (wg ekspertyzy technicznej) remontu płyt balkonów od strony południowej w budynku zlokalizowanym przy ul. Rückemana 12 w Lublinie.
2. Remont (wg Projektu Budowlanego) schodów zewnętrznych zlokalizowanych przy budynku przy ul. Kleeberga 12A w Lublinie.
3. Remont, reprofilacja schodów żelbetowych zewnętrznych zlokalizowanych przy ul. Kleeberga 8 w Lublinie – wejście na taras nad garażami (garaż nr 1).
4. Remont (wg opracowanego Projektu Budowlanego) wjazdu na taras zlokalizowany przy ul. Kleeberga 16 w Lublinie.
5. Remont, reprofilacja schodów żelbetowych zewnętrznych zlokalizowanych przy ul. Kiwerskiego 3 w Lublinie – wejście na taras (IV klatka).
6. Wykonanie (wg projektów wykonawczych) instalacji hydroforowej dla budynku mieszkalnego wielorodzinnego zlokalizowanego przy ul. Kleeberga 16 w Lublinie. Osiedle „Niepodległości”
 1. Remont balkonów w budynkach mieszkalnych średniowysokich zlokalizowanych przy ul. Niepodległości 24, 26 i 28 w Lublinie.
 2. Budowa 7 szt. balkonów w parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego zlokalizowanego przy ul. Tumidajskiego 8 w Lublinie.
 3. Remont schodów wejściowych do budynku średniowysokiego zlokalizowanego przy ul. Trześniowskiej 3 w Lublinie.
 4. Dostarczenie i montaż urządzeń zabawowych na placach zabaw zlokalizowanych na terenie Osiedla „Niepodległości” w Lublinie. Osiedle „im. Ignacego Daszyńskiego”
1. Remont malatury klatek schodowych i korytarzy w budynkach zlokalizowanych przy ul. Niepodległości 9A i ul. Daszyńskiego 25 w Lublinie.
2. Remont wiatrołapów od strony zewnętrznej i wewnętrznej w budynkach zlokalizowanych przy ul. Niepodległości 1 i Daszyńskiego 19 w Lublinie.
3. Wymiana pokrycia daszku nad garażami w budynku zlokalizowanym przy ul. Daszyńskiego 3A w Lublinie.
4. Remont schodów terenowych zlokalizowanych w obrębie budynków przy ul. Daszyńskiego 3 – 3A w Lublinie.
5. Wymiana starych lamp na lampy LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu na klatach schodowych i w wiatrołapach budynku zlokalizowanego przy ul. Niepodległości 13B w Lublinie.

Wysokość wadium oraz inne szczegółowe informacje podane są w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, którą można wykupić za kwotę 30,00 zł/1 szt. (netto). Potwierdzenie wpłaty dokonanej przelewem na konto w Banku Handlowym O/Lublin, nr 19 1030 1191 0000 0000 0516 6201, wraz z informacją na jaki adres e-mail należy przesłać SIWZ, prosimy przesłać na adres:
spoldzielnia@rsmmotor.lublin.pl
UWAGA!
Rozpatrywane będą jedynie oferty, na które została wykupiona SIWZ.

Dodatkowych informacji udzielają Kierownicy Administracji

 • Osiedla „im. gen. Franciszka Kleeberga” tel. 81-747-49-60,
 • Osiedla „Niepodległości” tel. 81-747-45-57,
 • Osiedla „im. Ignacego Daszyńskiego” tel. 81-747-88-71.
Opisane oferty (firma, rodzaj robót, osiedle) i zamknięte w oddzielnych kopertach na każdy rodzaj robót, z załączonymi dowodami wniesienia wadium należy składać w budynku Zarządu Spółdzielni do godz. 8.00 dnia 23.05.2022 r.

Otwarcie ofert nastąpi w siedzibie Zarządu Spółdzielni przy ul. Daszyńskiego 4 w Lublinie
 • dla Osiedla „im. gen. Franciszka Kleeberga” w dniu 23.05.2022 r. o godz. 9.00,
 • dla Osiedla „Niepodległości” w dniu 24.05.2022 r. o godz. 9.00.
 • dla Osiedla „im. Ignacego Daszyńskiego” w dniu 25.05.2022 r. o godz. 9.00.
Przetargi odbędą się na zasadach obowiązującego w Spółdzielni Regulaminu.

Spółdzielnia zastrzega sobie prawo ograniczenia lub unieważnienia przetargu bez podania przyczyn.
Polecane

Zapisz się do newslettera:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.