Dzisiaj jest: 5.7.2022, imieniny: Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

Modernizacja instalacji elektrycznej z wymianą WLZ

Dodano: 2 tygodnie temu Czytane: 20

Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz w Szczecinie ogłasza przetarg nieograniczony na wykonanie modernizacji instalacji elektrycznej wraz z wymianą WLZ od tablicy głównej TG do tablic piętrowych TP

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Kolejarz” w Szczecinie

ul. 9 Maja 17
ogłasza

przetarg nieograniczony na wykonanie modernizacji instalacji elektrycznejwraz z wymianą WLZ od tablicy głównej TG do tablic piętrowych TP, wraz z wymianą tablic WLZ i tablic licznikowo- bezpiecznikowych TLM, remontu instalacji elektrycznej wraz z wymianą osprzętu i opraw oświetleniowych na klatkach schodowych oraz piwnicy, w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym przy ul. Kaszubskiej 27-27B w Szczecinie.
  1. Szczegółowy zakres prac obejmuje Specyfikacja Warunków Zamówienia, która jest dostępna poniżej lub w siedzibie Spółdzielni pokój 107.
  2. Przetarg odbędzie się w dniu 30.06.2022 r. o godz. 10:00 w budynku Zarządu SM „Kolejarz” w sali nr 6 (parter).
  3. Oferty w zamkniętych kopertach należy składać do dnia 30.06.2022 r. do godz. 9:00 w sekretariacie Spółdzielni pokój nr 209.
  4. Wadium w wysokości określonej w SWZ należy wnieść w gotówce w kasie Spółdzielni lub przelewem na wskazane w SWZ konto bankowe.
Spółdzielnia zastrzega sobie prawo unieważnienia przetargu bez podania przyczyn.

Zapisz się do newslettera:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.