Dzisiaj jest: 9.12.2022, imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława

Dostawa i wymiana elektronicznych wodomierzy mieszkaniowych

Dodano: miesiąc temu Czytane: 32

Spółdzielnia Mieszkaniowa Rozstaje w Gdańsku ogłasza przetargi nieograniczone na dostawę i wymianę elektronicznych wodomierzy mieszkaniowych jednostrumieniowych Dn 15 na zimną i ciepłą wodę z systemem

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rozstaje”

80-464 Gdańsk ul. Leszczyńskich 4
tel. dział ds. techniczno-administracyjnych   58 346 50 02 www.sm-rozstaje.pl

OGŁASZA PRZETARGI NIEOGRANICZONE NA

  1. Dostawę i wymianę elektronicznych wodomierzy mieszkaniowych jednostrumieniowych Dn 15 na zimną i ciepłą wodę z systemem zdalnego odczytu radiowego w ilości 8372 sztuk w wielorodzinnych budynkach mieszkalnych.
  2. Dostawę i wymianę elektronicznych wodomierzy kołnierzowych wielostrumieniowych Dn 50 na zimną wodę z systemem zdalnego odczytu radiowego w ilości ok. 49 sztuk na przyłączach wodociągowych do wielorodzinnych budynków mieszkalnych zasilanych z II strefy wodociągowej.
  3. Wykonanie remontu instalacji centralnego ogrzewania polegający na demontażu żeliwnych grzejników żeberkowych, stalowych grzejników Favier`a oraz dostawie i montażu grzejników stalowych jednopłytowych C11 i dwupłytowych C22  w 7 wielorodzinnych budynkach mieszkalnych.
  4. Wykonanie robót polegających na wymianie 5 istniejących dźwigów osobowych w wielorodzinnych budynkach mieszkalnych.
  5. Wykonanie remontu chodników (powierzchni ok. 1.700,0m2) z rozdziałem na 5 zadań.
Warunki w/w przetargów, wysokość wadium, sposób przygotowania ofert oraz termin ich otwarcia określone są w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia w/w przetargów. W przetargach mogą wziąć udział oferenci, którzy spełniają warunki określone w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.

Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia w/w przetargów można odebrać w siedzibie Spółdzielni w pokoju nr 15 od dnia 09.11.2022r. od godziny 9:00 do dnia 23.11.2022r. do godziny 14:00 po uprzednim uiszczeniu w kasie Spółdzielni opłaty w wysokości 61,50 zł brutto.

Oferty na w/w przetargi należy składać w zamkniętych kopertach wraz z potwierdzeniem wpłaty wadium w sekretariacie Spółdzielni pok. 27 do dnia 24.11.2022r. do godz. 9:00.

Spółdzielnia zastrzega sobie prawo unieważnienia  każdego z w/w przetargów bez podania przyczyny.
Polecane

Zapisz się do newslettera:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.