Dzisiaj jest: 20.2.2020, imieniny: Anety, Lehca, Leona

O nas

Nasz serwis powstał z myślą o tych z Państwa, którzy w codziennej pracy przeglądają zasoby internetu w poszukiwaniu aktualnych ofert biznesowych.
 

W naszym serwisie znajdą Państwo przetargi ogłaszane przez urzędy gmin, firmy i instytucje. Publikowane informacje są codziennie aktualizowane i pozyskiwane poprzez monitoring stron internetowych, prasy ogólnopolskiej, prasy lokalnej oraz kontakt z Zamawiającymi.

Postanowiliśmy w jednym miejscu zgromadzić informacje zarówno o aktualnych ofertach, zleceniach, informacjach o udzielonych zamówieniach, ale również udostępnić szybki dostęp do stron źródłowych instytucji, które zajmują się problematyką funduszy strukturalnych.
 

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 22.11.2009 r. zmieniają się zasady dostępu do informacji zawartych w naszym serwisie. Pełny dostęp do wszystkich informacji zawartych w serwisie będzie możliwy tylko i wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Usługa założenia oraz aktywacji konta w serwisie jest płatna. Prosimy o zapoznanie się z zasadami zakładania kont oraz z aktualnym cennikiem.
 

Jednocześnie informujemy, iż powyższa zmiana nie działa wstecz, co oznacza, iż Użytkownicy, którzy założyli oraz aktywowali przed dniem 22.11.2009 r. swoje konta, a następnie systematycznie (minimum jeden raz w tygodniu) logowali się w naszym serwisie będą posiadali aktywne konta i po zalogowaniu bezpłatny dostęp do informacji zawartych w serwisie. Konta, które zostały utworzone przed tym dniem, ale nie zostały aktywowane zostały usunięte. Konta, które zostały utworzone przed tym dniem i aktywowane, ale nie były używane zostały również usunięte . W takich przypadkach należy założyć konto na nowych warunkach.

Przed rozpoczęciem korzystania z serwisu prosimy o zapoznanie się z regulaminem. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.