Dzisiaj jest: 26.6.2019, imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Przetarg na roboty drogowe i elektryczne w Białymstoku

Dodano: 6 miesięcy temu Czytane: 57

Oferta przetargowa na roboty budowlane w zakresie nawierzchni asfaltowych i wymiany opraw oświetleniowych w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej „Rodzina Kolejowa” w Białymstoku

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rodzina Kolejowa” w Białymstoku

ogłasza przetarg na wybór wykonawców robót remontowych w branży: drogowej w zakresie wykonania nawierzchni asfaltowych i elektrycznej w zakresie wymiany istniejących opraw oświetleniowych na klatkach schodowych na nowe oprawy LED z czujnikami ruchu i zmierzchu.

Warunkiem przestąpienia do przetargu jest sporządzenie oferty zgodnie z Specyfikacją Istotnych Warunków Zamówienia. Postępowanie przetargowe prowadzone będzie zgodnie z „Regulaminem określającym zasady wyboru wykonawców dokumentacji projektowej, robót inwestycyjnych i remontowych w Spółdzielni Mieszkaniowej Rodzina Kolejowa w Białymstoku”, dostępnym w siedzibie Spółdzielni.
Bliższe informacje o warunkach złożenia ofert można otrzymać w dziale GZM w Spółdzielni,pokój 302 tel. 85-74-44-199 w godz. 7.00 - 15.00.
Oferty w zamkniętych kopertach prosimy składać w sekretariacie Spółdzielni przy ul. Wyszyńskiego 3, pokój 306 w terminie do 22-01-2019 r. godz. 10.00.
Otwarcie ofert nastąpi w dniu 22-01-2019 r. o godz. 10.15 w siedzibie Spółdzielni przy ul. Wyszyńskiego 3, pokój 311.

Spółdzielnia zastrzega sobie prawo do unieważnienia przetargu bez podania przyczyn.

Przetargi

Aktualne Przetargi
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.