Dzisiaj jest: 26.6.2019, imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Przetarg na budowę budynków mieszkalnych w Rzeszowie

Dodano: 6 miesięcy temu Czytane: 65

Oferta przetargowa na roboty związane z budową budynków mieszkalnych wielorodzinnych, jednorodzinnych z garażami oraz budynków w zabudowie szeregowej przy ul. Sanockiej i Krośnieńskiej w Rzeszowie

Spółdzielnia Mieszkaniowa "PROJEKTANT" ogłasza przetarg ofertowy na zadanie inwestycyjne pn.:

"Realizacja zespołu 3 budynków mieszkalnych wielorodzinnych, 12 budynków jednorodzinnych dwulokalowych z garażami oraz 10 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej z garażami na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej przy ul. Sanockiej i Krośnieńskiej w Rzeszowie.".

Specyfikację Warunków Zamówienia na w/w zadanie można pobrać za opłatą w wysokosci 123,00 zł. brutto w siedzibie Spółdzielni - Rzeszów, ul. Słoneczna 2, pok. nr 12.

Oferty należy składać do dnia 28.02.2019 r. do godz. 1100 w siedzibie Spółdzielni - Rzeszów, ul. Słoneczna 2, pok. nr 8 (sekretariat).

Informacje dotyczące przetargu i Specyfikacji Warunków Zamówienia można uzyskać w siedzibie Spółdzielni - Rzeszów, ul. Słoneczna 2, tel. 17 85 80 489 lub 17 85 80 482.

Realizacja robót budowlanych będaca przedmiotem postepowania przetargowego nie będzie finansowana ze środków publicznych.

UWAGA!
Spółdzielnia zastrzega sobie prawo swobodnego wyboru oferty, jak również prawo do odstąpienia względnie unieważnienia przetargu bez podania przyczyn.
 

Przetargi

Aktualne Przetargi
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.