Dzisiaj jest: 14.10.2019, imieniny: Alany, Damiana, Liwii

Przetarg na wymianę instalacji odgromowej w Warszawie

Dodano: 3 miesiące temu Czytane: 44

Oferta przetargowa na roboty budowlane związane z wykonaniem wymiany instalacji odgromowej w budynku Radzymińska w zasobach Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej Praga w Warszawie

ADMINISTRACJA OSIEDLA KIJOWSKA
Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej Praga w Warszawie, ul. Ząbkowska nr 42ogłasza przetarg nieograniczony którego przedmiotem jest wymiana instalacji odgromowej w budynku Radzymińska 54/58.

Termin składania ofert do dnia 19.07.2019 r. do godz. 1000 w sekretariacie Administracji Osiedla “Kijowska” przy ul. Ząbkowskiej 42 w Warszawie.
Osoby zainteresowane udziałem w przetargu powinny złożyć pisemną ofertę (zgodną ze wzorem) w zamkniętej kopercie.
Materiały przetargowe można otrzymać bezpłatnie pobierając je ze strony internetowej Spółdzielni pod adresem: https://www.rsmpraga.pl/przetargi-remontowo-budowlane/
Otwarcie ofert nastąpi w dniu 19.07.2019 r. o godz. 1030 w Administracji Osiedla “Kijowska”
Osobą upoważnioną do kontaktów z oferentami jest:
Tomasz Cal, adres mailowy: tomasz.cal@rsmpraga.pl

Niniejszy przetarg organizowany jest na podstawie “Zasad udzielania zamówień i organizowania przetargów w RSM “Praga”, przyjętego Uchwałą nr 107/2017 Rady Nadzorczej RSM “Praga” z dnia 28 listopada 2017 oraz Zarządzenia nr 28/2018 Zarządu RSM “Praga” z dnia 5 października 2018 w sprawie szczegółowych warunków postępowania o udzielenie zamówienia w RSM “Praga”.

Pytania do przetargu należy przesyłać jedynie drogą mailową.

Przetargi

Aktualne Przetargi
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.