Dzisiaj jest: 14.10.2019, imieniny: Alany, Damiana, Liwii

Przetarg na wymianę stolarki okiennej w Inowrocławiu

Dodano: 3 miesiące temu Czytane: 37

Oferta przetargowa na roboty budowlane związane z wymianą stolarki aluminiowej w budynku mieszkalnym w zasobach Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu

Kujawska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Inowrocławiu, 88-100 Inowrocław, al. Kopernika 7 ogłasza II przetarg nieograniczony na:

WYMIANĘ STOLARKI ALUMINIOWEJ W BUDYNKU SPÓŁDZIELCZYM PRZY UL. CEGIELNEJ 45A W INOWROCŁAWIU (PRZYCHODNIA)

I.    MIEJSCE I TERMIN SKŁADANIA OFERT
Oferty należy składać w dwóch zamkniętych kopertach w siedzibie Spółdzielni (parter - BIURO PODAWCZE), w terminie do 11.07.2019 r. do godziny 10.00.

Pierwsza koperta powinna zawierać wszystkie dokumenty wymagane w postępowaniu przetargowym i zostać oznaczona tytułem:

OFERTA Z DOKUMENTAMI 
II. PRZETARG NIEOGRANICZONY NA WYMIANĘ STOLARKI ALUMINIOWEJ W BUDYNKU SPÓŁDZIELCZYM PRZY UL. CEGIELNEJ 45A W INOWROCŁAWIU (PRZYCHODNIA)

Druga koperta powinna zawierać ofertę cenową i zostać oznaczona tytułem:

OFERTA CENOWA
II. PRZETARG NIEOGRANICZONY NA WYMIANĘ STOLARKI ALUMINIOWEJ W BUDYNKU SPÓŁDZIELCZYM PRZY UL. CEGIELNEJ 45A W INOWROCŁAWIU (PRZYCHODNIA)

II.    MIEJSCE I TERMIN OTWARCIA OFERT
Otwarcie OFERT Z DOKUMENTAMI nastąpi w dniu 11.07.2019 r. o godz. 10.00 w siedzibie Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu, al. Kopernika 7 - sala konferencyjna na parterze.
Otwarcie OFERT CENOWYCH nastąpi w dniu 15.07.2019 r. o godz. 9.45 w siedzibie Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu, al. Kopernika 7 - sala konferencyjna na parterze.

III.    SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA
Ofertę należy przygotować zgodnie ze specyfikacją istotnych warunków zamówienia zamieszczoną na stronie internetowej Spółdzielni www.ksmino.pl
Dopuszcza się możliwość składania ofert częściowych, tj. na poszczególne zadania, jednak wyłącznie zgodnie z podziałem opisanym w specyfikacji.

Przetargi

Aktualne Przetargi
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.