Dzisiaj jest: 6.12.2019, imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Przetarg na wykonanie wewnętrznych okładzin schodów w Radomiu

Dodano: 4 miesiące temu Czytane: 44

Oferta przetargowa na roboty budowlane związane z wykonaniem wewnętrznych okładzin schodów z płytek gresowych wraz z niezbędnymi robotami towarzyszącymi w zasobach Radomskie Spółdzielni

Radomska Spółdzielnia Mieszkaniowa im. J. Grzecznarowskiego w Radomiu ul. Zbrowskiego 104 ogłasza przetarg nieograniczony na wykonanie zamówienia pn.: Wykonanie wewnętrznych okładzin schodów z płytek gresowych wraz z niezbędnymi robotami towarzyszącymi w (4) czterech klatkach schodowych w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ulicy Obrońców Warszawy 6 w Radomiu, będącym w zasobach Radomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Radomiu

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach w kancelarii Spółdzielni przy ulicy Zbrowskiego 104 w Radomiu w terminie do dnia 23.08.2019r. do godz. 10:00. Otwarcie ofert nastąpi w siedzibie Zamawiającego ul. Zbrowskiego 104 w dniu 23.08.2019r. o godz. 10:15. Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia wraz z załącznikami można pobrać ze strony internetowej www.rsm.radom.pl - zakładka Przetargi.

Radomska Spółdzielnia Mieszkaniowa im. J. Grzecznarowskiego w Radomiu zastrzega sobie prawo unieważnienia przetargu na dane zamówienie, bez podania przyczyn i bez ponoszenia jakichkolwiek skutków prawnych i finansowych.

Przetargi

Aktualne przetargi
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.