Dzisiaj jest: 23.8.2019, imieniny: Apolinarego, Miły, Róży

Przetarg na remont schodów w Radomiu

Dodano: 2 tygodnie temu Czytane: 12

Oferta przetargowa na roboty budowlane związane z wykonaniem okładzin schodów z płytek gresowych w budynku mieszkalnym w zasobach Radomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Radomska Spółdzielnia Mieszkaniowa im. J. Grzecznarowskiego w Radomiu
ul. Zbrowskiego 104

ogłasza przetarg nieograniczony na wykonanie zamówienia pn.: Wykonanie wewnętrznych okładzin schodów z płytek gresowych wraz z niezbędnymi robotami towarzyszącymi w (5) pięciu klatkach schodowych w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ulicy Powstańców Śląskich 7 w Radomiu, będącym w zasobach Radomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Radomiu.

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach w kancelarii Spółdzielni przy ulicy Zbrowskiego 104 w Radomiu w terminie do dnia 23.08.2019r. do godz. 10:00. Otwarcie ofert nastąpi w siedzibie Zamawiającego ul. Zbrowskiego 104 w dniu 23.08.2019r. o godz. 11:00. Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia wraz z załącznikami można pobrać ze strony internetowej www.rsm.radom.pl - zakładka Przetargi.

Radomska Spółdzielnia Mieszkaniowa im. J. Grzecznarowskiego w Radomiu zastrzega sobie prawo unieważnienia przetargu na dane zamówienie, bez podania przyczyn i bez ponoszenia jakichkolwiek skutków prawnych i finansowych.

Przetargi

Aktualne Przetargi
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.