Dzisiaj jest: 3.8.2020, imieniny: Augustyna, Kamelii, Lidii

Przetarg na budowę miejsc postojowych w Nowym Sączu

Dodano: rok temu Czytane: 125

Oferta przetargowa na roboty budowlane związane z remontem dojazdu, przebudową i wykonaniem nowych zjazdów i budową miejsc parkingowych w zasobach Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Zarząd Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej ogłasza przetarg na roboty remontowe i usługi w zasobach Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej :

1. roboty związane z wykonaniem zjazdu wraz z bramą wjazdową ul . Kołłątaja w Zespole Administracji Budynków Nr 2 GSM
2. roboty związane z przebudową dojazdu od ul. Samotnej do budynku przy ul. Partyzantów 16 wraz przebudową zjazdu z ul. Samotnej i budową miejsc postojowych na działkach nr 16/6, 17/6, 10/1, 16/2 w Obr. 19 w Zespole Administracji Budynków Nr 3 GSM
3. roboty związane z utrzymaniem osiedli w okresie zimowym dla zasobów Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej

W przetargu mogą wziąć udział podmioty gospodarcze, które złożą ofertę ściśle wg założeń szczegółowych do przetargu, zawierającą wymagane dokumenty oraz wpłacane wadium.

Oferty należy składać do dnia 10.09.2019 r. do godz. 1400 w siedzibie Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Sączu, ul. Grodzka 30, pok. Nr 16, II p. (sekretariat). Otwarcie ofert nastąpi w dniu 11.09.2019 r. o godz. 1000.

W przetargu nie mogą uczestniczyć Firmy, które w przeszłości nie wywiązały się ze zobowiązań wobec Spółdzielni oraz takie, które są lub były z nią w sporze sądowym.

Spółdzielnia zastrzega sobie możliwość unieważnienia przetargu w całości lub w części bez podania przyczyny oraz prawo swobodnego wyboru wykonawcy.

Przetarg na budowę miejsc postojowych w Nowym Sączu

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.