Dzisiaj jest: 8.8.2020, imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna

Pabianicka Spółdzielnia Mieszkaniowa ogłasza przetarg nieograniczony

Dodano: 9 miesięcy temu Czytane: 130

Dzierżawa wodomierzy zimnej i ciepłej wody wraz z modułami radiowymi oraz radiowego systemu zdalnego odczytu wodomierzy oraz usługi montażu i kompleksowej obsługi w zasobach Pabianickiej Spółdzielni

PABIANICKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA
z siedzibą w Pabianicach przy ul. Zamkowej 42/44
ogłasza
przetarg nieograniczony na wykonanie zadania:
"Dzierżawa wodomierzy zimnej i ciepłej wody wraz z modułami radiowymi oraz radiowego systemu zdalnego odczytu wodomierzy, oraz usługi montażu i kompleksowej obsługi w zasobach Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej".
Specyfikację Istotnych Warunków Zamówienia można pobrać ze strony internetowej Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej - www.psm-pabianice.ploraz w Dziale Gospodarki Remontowej Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Śniadeckiego 10 w pokoju nr 4 w godz. 9oo - 14oo.

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie na konto Spółdzielni PKO BP S.A. O/Pabianice 48 1020 3437 0000 1402 0014 7694 do dnia 03 grudnia 2019 r. wadium w wysokości 100 000 zł (słownie: sto tysięcy złotych) za całość zadania.

Ofertę w zamkniętej kopercie z napisem: "Dzierżawa wodomierzy zimnej i ciepłej wody wraz z modułami radiowymi oraz radiowego systemu zdalnego odczytu wodomierzy, oraz usługi montażu i kompleksowej obsługi w zasobach Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej" należy składać w kancelarii PSM, pokój nr 30, do dnia 05 grudnia 2019 r. do godz. 14oo. Pabianicka Spółdzielnia Mieszkaniowa zastrzega sobie prawo swobodnego wyboru oferenta, a także odstąpienia od postępowania przetargowego bez potrzeby wskazywania przyczyny.

Pabianicka Spółdzielnia Mieszkaniowa zastrzega sobie również prawo zmiany lub odwołania warunków przetargu wskazanych w niniejszym ogłoszeniu i w specyfikacji istotnych warunków zamówienia.


Pabianicka Spółdzielnia Mieszkaniowa ogłasza przetarg nieograniczony

Dzierżawa wodomierzy zimnej i ciepłej wody wraz z modułami radiowymi oraz radiowego systemu zdalnego odczytu wodomierzy
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.