Dzisiaj jest: 26.1.2022, imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny

Bydgoszcz przetarg na wybór wykonawców wymiany posadzek i okładzin schodowych

Dodano: 2 lata temu Czytane: 126

Wymiana posadzek i okładzin schodowych, częściowe malowanie klatek schodowych w budynkach przy ulicy Czeskiej 11 i i Słowiańskiej 23 na Osiedlu Wzgórze Wolności

Zarząd Bydgoskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
ogłasza

przetarg nieograniczony na wybór wykonawców wymiany posadzek i okładzin schodowych
oraz częściowe malowanie klatek schodowych od portali do pierwszych podestów schodowych (pomiędzy parterem a I piętrem) w budynkach przy ulicy Czeskiej 11 i Słowiańskiej 23, na Osiedlu Wzgórze Wolności

  • Specyfikację istotnych warunków zamówienia można odebrać osobiście w siedzibie Bydgoskiej Spółdzielni Mieszkaniowej pokój nr 3, ul. Grunwaldzkiej 12 w Bydgoszczy lub pobrać ze strony internetowej Spółdzielni: www.bsm.bydgoszcz.pl.
  • Oferty należy składać w sekretariacie (pokój nr 12) Bydgoskiej Spółdzielni Mieszkaniowej ul. Grunwaldzka 12 w Bydgoszczy do dnia 21 kwietnia 2020 r. do godziny 9:15.
Otwarcie ofert nastąpi w dniu 21 kwietnia 2020r. o godzinie 9:45 w siedzibie Zamawiającego w Sali Posiedzeń (I-sze piętro).

Zarząd Bydgoskiej Spółdzielni Mieszkaniowej zastrzega sobie prawo unieważnienia przetargu bez podania przyczyny.
Polecane

Zapisz się do newslettera:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.