Dzisiaj jest: 29.10.2020, imieniny: Angeli, Przemysława, Zenobii

Inowrocław przetarg na wykonanie oraz serwisowanie klimatyzacji pomieszczeń biurowych

Dodano: 6 miesięcy temu Czytane: 232

Zaprojektowanie, wykonanie oraz serwisowanie klimatyzacji pomieszczeń biurowych Administracji Osiedli Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

KUJAWSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA
w Inowrocławiu,
88-100 Inowrocław, al. Kopernika 7
ogłasza
przetarg nieograniczony na

Zaprojektowanie wykonanie oraz serwisowanie klimatyzacji pomieszczeń biurowych Administracji Osiedli Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu

  1. Oferty należy składać w dwóch zamkniętych kopertach w siedzibie Spółdzielni (parter - BIURO PODAWCZE), w terminie do 12.05.2020 r. do godziny 10.00. Pierwsza koperta powinna zawierać wszystkie dokumenty wymagane w postępowaniu przetargowym. Druga koperta powinna zawierać ofertę cenową.
  2. Otwarcie OFERT Z DOKUMENTAMI nastąpi w dniu 12.05.2020 r. o godz. 10.00 w siedzibie Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu, al. Kopernika 7 - sala konferencyjna na parterze.
  3. Otwarcie OFERT CENOWYCH nastąpi w dniu 15.05.2020 r. o godz. 10.00 w siedzibie Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu, al. Kopernika 7 - sala konferencyjna na parterze.
  4. Specyfikację istotnych warunków zamówienia można pobrać ze strony internetowej Spółdzielni: www.ksmino.pl
Dodatkowe informacje można uzyskać na w/wym. stronie internetowej Spółdzielni.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.