Dzisiaj jest: 26.1.2022, imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny

Słupsk przetarg na najem lokalu użytkowego ulica Mostnika

Dodano: 2 lata temu Czytane: 156

Przetarg na najem lokalu użytkowego położonego przy ulicy M. MOSTNIKA 3 w Słupsku

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA

Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Słupsku 
działając w imieniu Prezydenta Miasta Słupska 
informuje o

I przetargu pisemnym ograniczonym na najem

LOKALU UŻYTKOWEGO położonego przy UL. M. MOSTNIKA 3 W SŁUPSKU

Przetarg odbędzie się w dniu 02 czerwca 2020 r. o godzinie 13.00 w sali nr 10 (parter) w budynku Administracji Zasobów Gminnych przy Pl. Zwycięstwa 4 w Słupsku.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest :
  1. wpłacenie wadium w terminie do 26 maja 2020 r. wyłącznie na konto Miasta Słupska : mBank S.A. 81 1140 1153 0000 2180 2900 1001 z dopiskiem „WADIUM PRZETARG LOKAL UŻYTKOWY UL. MOSTNIKA 3”.
  2. złożenie do dnia 26 maja 2020 r. zaklejonych kopert umożliwiające identyfikację oferenta :
  • jedną z napisem „Zgłoszenie uczestnictwa w przetargu pisemnym ograniczonym – Najem lokalu użytkowego przy ul. M. Mostnika 3 w Słupsku – NIE OTWIERAĆ KOPERTY” zawierającą zgłoszenie uczestnictwa w przetargu pisemnym ograniczonym, które powinno zostać złożone w postaci formularza „Zgłoszenia uczestnictwa w przetargu pisemnym ograniczonym” stanowiącego załącznik nr 1 do ogłoszenia,
  • drugą z napisem „Oferta na przetarg – Najem lokalu użytkowego przy ul. M. Mostnika 3 w Słupsku. NIE OTWIERAĆ KOPERTY” - zawierającą ofertę przetargową. Oferta przetargowa powinna zostać złożona w postaci „Formularza Ofertowego” stanowiącego załącznik nr 2 do ogłoszenia.
Termin składania zgłoszeń uczestnictwa w przetargu i ofert przetargowych odbywa się wyłącznie za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub przesyłki kurierskiej, które muszą wpłynąć do Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o. o., ul. J. Tuwima 4 (sekretariat), 76-200 Słupsk do dnia 26 maja 2020 r. do godziny 14.45.

Pełną treść ogłoszeń umieszczono na stronach internetowych : www.slupsk.pl w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce : przetargi oraz www.pgm.slupsk.pl w zakładce: dla klienta – lokale użytkowe, garaże, reklamy – przetarg ograniczony oraz na tablicach ogłoszeń :
  1. Urzędu Miejskiego w Słupsku (przy pokoju nr 214 – II piętro),
  2. Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Słupsku siedziba Administracji Zasobów Gminnych Plac Zwycięstwa 4 w Słupsku (tablica : na elewacji budynku oraz przy pokoju nr 10).
Szczegółowe informacje dotyczące przetargu uzyskać można w Administracji Zasobów Gminnych – Plac Zwycięstwa 4 w Słupsku (pokój nr 10) – tel. 59 8487700.

Prezydent Miasta Słupska zastrzega sobie prawo odwołania lub unieważnienia przetargu bez podania przyczyn w trybie właściwym dla ogłoszenia.
Polecane

Zapisz się do newslettera:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.