Dzisiaj jest: 26.1.2022, imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny

Łódź przetarg na wykonanie wymiany poziomów zimnej i ciepłej

Dodano: 2 lata temu Czytane: 128

Przetarg na wykonanie wymiany poziomów zimnej i ciepłej wody oraz cyrkulacji wraz z wyprowadzeniem zaworów podpionowych

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA „POJEZIERSKA”
w Łodzi, ul. Sierakowskiego 65A
ogłasza

przetarg na wymianę

  1. poziomów zimnej i ciepłej wody oraz cyrkulacji wraz z wyprowadzeniem zaworów podpionowych na korytarze piwniczne w budynkach mieszkalnych SM „Pojezierska” w niskich - szt. 4 i średniowysokich - szt. 7 (wykaz na stronie Sp-ni).
  2. pionów wod.-kan. oraz cyrkulacji w 1 klatce budynku średniowysokiego.
  • Dokumentacja dostępna na stronie www.pojezierska.pl/ogłoszenia bieżące, dodatkowych informacji udziela Dział Techniczny pod numerem: 502 419 784.
  • Oferty należy przesłać na adres Spółdzielni, 91-324 Łódź, ul. Sierakowskiego 65a, lub złożyć do skrzynki podawczej w siedzibie w zamkniętych, nieprzezroczystych kopertach do dnia 2.06.2020 r. (wtorek).
  • Z uwagi na szczególną sytuację z powodu COVID - 19 otwarcie kopert nastąpi bez udziału Oferentów w dniu 4.06.2020 r. (czwartek).
  • Zarząd Spółdzielni zastrzega sobie prawo ewentualnej zmiany zakresu prac wprzypadku wystąpienia nieprzewidzianych sytuacji oraz odstąpienia od przetargu bez podania przyczyny.
Polecane

Zapisz się do newslettera:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.