Dzisiaj jest: 26.1.2022, imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny

Inowrocław przetarg na docieplenie stropów piwnic

Dodano: 2 lata temu Czytane: 193

Przetarg na wykonanie remontu dachów w budynkach Spółdzielni i docieplenie stropów piwnic

KUJAWSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA
w Inowrocławiu
88-100 Inowrocław, al. Kopernika 7
ogłasza

przetarg nieograniczony

na
DOCIEPLENIE STROPÓW PIWNIC, REMONT DACHÓW W BUDYNKACH SPÓŁDZIELCZYCH ZLOKALIZOWANYCH W INOWROCŁAWIU I REJONIE W 2020 R.
  1. Oferty należy składać w dwóch zamkniętych kopertach w siedzibie Spółdzielni (parter - BIURO PODAWCZE) w terminie do 15.06.2020 r. do godziny 10.00. Pierwsza koperta powinna zawierać wszystkie dokumenty wymagane w postępowaniu przetargowym. Druga koperta powinna zawierać ofertę cenową.
  2. Otwarcie OFERT Z DOKUMENTAMI nastąpi w dniu 15.06.2020 r. o godz. 10.00 w siedzibie Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu, al. Kopernika 7 - sala konferencyjna na parterze bez udziału Oferentów.
  3. Otwarcie OFERT CENOWYCH nastąpi w dniu 18.06.2020 r. o godz. 10.00 w siedzibie Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu, al. Kopernika 7 - sala konferencyjna na parterze bez udziału Oferentów.
  4. Po otwarciu OFERT Z DOKUMENTAMI oraz OFERT CENOWYCH zostanie opublikowana na stronie internetowej Zamawiającego informacja z otwarcia, z wyszczególnieniem Wykonawców ubiegających się o udzielenie zamówienia oraz zaproponowane przez nich ceny.
Specyfikację istotnych warunków zamówienia można pobrać ze strony internetowej Spółdzielni: www.ksmino.pl.
Dodatkowe informacje można uzyskać na ww. stronie internetowej Spółdzielni.
Polecane

Zapisz się do newslettera:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.