Dzisiaj jest: 30.11.2021, imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka

Inowrocław przetarg na wykonanie przeglądów specjalnych UTB

Dodano: rok temu Czytane: 130

Przetarg na wykonanie przeglądów specjalnych UTB wraz z opracowaniem protokołów z przeglądów dla 7 dźwigów zlokalizowanych w budynkach mieszkalnych

KUJAWSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA w Inowrocławiu
88-100 Inowrocław, al. Kopernika 7
Ogłasza

II przetarg nieograniczony na

WYKONANIE PRZEGLĄDÓW SPECJALNYCH UTB WRAZ Z OPRACOWANIEM PROTOKOŁÓW Z PRZEGLĄDÓW DLA 7 DŹWIGÓW ZLOKALIZOWANYCH W 5 BUDYNKACH MIESZKALNYCH W INOWROCŁAWIU
  1. Oferty należy składać w dwóch zamkniętych kopertach w siedzibie Spółdzielni (parter - BIURO PODAWCZE) w terminie do 12.06.2020 r. do godziny 10.00. Pierwsza koperta powinna zawierać wszystkie dokumenty wymagane w postępowaniu przetargowym. Druga koperta powinna zawierać ofertę cenową.
  2. Otwarcie OFERT Z DOKUMENTAMI nastąpi w dniu 12.06.2020 r. o godz. 10.00 w siedzibie Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu, al. Kopernika 7 - sala konferencyjna na parterze, bez udziału Wykonawców.
  3. Otwarcie OFERT CENOWYCH nastąpi w dniu 16.06.2020 r. o godz. 10.00 w siedzibie Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu, al. Kopernika 7 - sala konferencyjna na parterze, bez udziału Wykonawców.
  4. Specyfikację istotnych warunków zamówienia można pobrać ze strony internetowej Spółdzielni: www.ksmino.pl
Dodatkowe informacje można uzyskać na ww. stronie internetowej Spółdzielni.
Polecane

Zapisz się do newslettera:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.