Dzisiaj jest: 26.1.2022, imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny

Lublin remont tarasu w budynku

Dodano: 2 lata temu Czytane: 112

Przetarg nieograniczony na wykonanie prac remontowych remont balkonów w budynku remont tarasu i wymianę dźwigów osobowych w budynku mieszkalnych wielorodzinnych

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa
ul. Rzeckiego 21, 20-637 Lublin
ogłasza

przetarg nieograniczony na wykonanie następujących robót

  1. Remont balkonów w budynku przy Zana 27 w Lublinie, remont balkonów w atrium na poziomie pierwszego piętra i parteru budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Zana 27.
  2. Remont tarasu w budynku przy ul. Zana 29 w Lublinie remont tarasu w prześwicie od strony Media Markt.
  3. Wymianę dźwigów osobowych w budynku mieszkalnych wielorodzinnych w Lublinie przy ul. Pana Balcera 11 klatka 2, ul. Juranda 3 klatka 3, ul. Pana Tadeusza 2.
Składanie ofert w siedzibie Zarządu Spółdzielni przy ul. Rzeckiego 21, 20-637 Lublin,do dnia 8.07.2019 r. do godz. 15:00.
Dopuszcza się składanie ofert częściowych na jedno z zadań.
Wymagane wadium – termin i sposób wniesienia określają Szczegółowe Warunki Przetargu dla każdego zadania dostępne odpowiednio:
  • pkt 1 i 2 w Administracji osiedla im. H. Sienkiewicza w Lublinie przy ul. Juranda 8 tel. 81 528 01 91
  • pkt 3 w Dziale Technicznym i Inwestycji w Lublinie przy ul. Rzeckiego 21 tel. 81 528 07 27
Szczegółowe Warunki Przetargu i dokumenty przetargowe dostępne są na stronie https://spoldzielnialsm.pl/category/przetargi/
Szczegółowe informacje dotyczące zakresu robót można uzyskać w Administracji osiedla im. H. Sienkiewicza oraz w Dziale Technicznym i Inwestycji.

Przetarg odbędzie się na zasadach obowiązującego w SpółdzielniRegulaminu przetargu na roboty remontowo-budowlane, instalacyjne, konserwacyjne oraz inne przeprowadzane w zasobach Spółdzielni.

Spółdzielnia zastrzega sobie prawo do unieważnienia przetargu bez podania przyczyn.
Polecane

Zapisz się do newslettera:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.