Dzisiaj jest: 26.1.2022, imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny

Kraków przetarg na nabycie praw do lokali mieszkalnych

Dodano: 2 lata temu Czytane: 95

Przetarg na udzielenie zamówienia na nabycie przez Gminę Miejską Kraków praw do lokali mieszkalnych

Gmina Miejska Kraków z siedzibą w Krakowie
Plac Wszystkich Świętych 3-4 

zaprasza do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia na

Nabycie przez Gminę Miejską Kraków praw do lokali mieszkalnych

W związku z art. 4 pkt 3 lit. i ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2019 r., poz. 1843 z późn. zm.), wyłączającym stosowanie ustawy do nabycia własności i innych praw do nieruchomości, zamówienie udzielone będzie w trybie rokowań z ogłoszeniem w oparciu o Zarządzenie Nr 1315/2019 Prezydenta Miasta Krakowa z dnia 4 czerwca 2019 roku w sprawie ustalenia procedury udzielania zamówień, których przedmiotem jest nabycie własności i innych praw do nieruchomości.

Wymagany termin realizacji przedmiotu zamówienia tj. wydania nieruchomości Kupującemu: nie później niż do dnia 30.11.2020 r.

Przedmiot zamówienia:

Nabycie prawa odrębnej własności lokali mieszkalnych wraz z udziałem w prawie własności lub prawie użytkowania wieczystego w nieruchomości wspólnej, na rynku pierwotnym.

Zamawiający zainteresowany jest nieruchomościami położonymi w obrębie granic administracyjnych Gminy Miejskiej Kraków.
Zamawiający zainteresowany jest dwoma lokalami mieszkalnymi o powierzchni użytkowej od 39 m kw do 48 m kw każdy.  Dopuszczalne jest również złożenie oferty sprzedaży jednego lokalu mieszkalnego o powierzchni od 39 m kw do 48 m kw. W pierwszej kolejności rozpatrywane będą oferty obejmujące lokale mieszkalne wykończone zgodnie ze standardem określonym w specyfikacji.
 
Oferty należy składać w Punkcie Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Krakowa, Rynek Podgórski 1, 30-533 Kraków - nie później niż do dnia 21.07.2020 r. do godz. 14.00. Decyduje data złożenia oferty do Urzędu.

Ze specyfikacją zawierającą szczegółowe warunki zamówienia można zapoznać się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Miasta Krakowa lub odebrać w Wydziale Mieszkalnictwa Urzędu Miasta Krakowa, Rynek Podgórski 1, Punkt Obsługi Mieszkańców, pok. 6.
Polecane

Zapisz się do newslettera:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.