Dzisiaj jest: 30.11.2021, imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka

Przetarg na wymianę wodomierzy zimnej i podgrzanej wody

Dodano: rok temu Czytane: 240

Przetarg nieograniczony na wykonanie wymiany wodomierzy zimnej i podgrzanej wody w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych zlokalizowanych na terenie Osiedla Przemysława w Poznaniu


Przetargi i informacje o udzielonych zamówieniach na maila

Poznań, dnia 24.08.2020r.
KOMUNIKAT
Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "ZRZESZENI" w Poznaniu
ogłasza

przetarg nieograniczony na wykonanie wymiany wodomierzy zimnej i podgrzanej wody

w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych numer od 1 do 20 / 1798 sztuk
zlokalizowanych na terenie Osiedla Przemysława w Poznaniu

Warunkiem koniecznym do złożenia oferty jest:
  1. posiadanie uprawnień do wykonywania określonych działalności lub czynności - kopia potwierdzona za zgodność z oryginałem,
  2. posiadanie ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej (oferent przedkłada aktualną polisę wystawioną nie wcześniej niż na 3 miesiące przed złożeniem oferty).
  • W ofercie cenowej należy określić koszt netto jednostkowej ceny legalizacji istniejących wodomierzy z ich demontażem i montażem wraz ze sporządzeniem odpowiedniego protokołu, dodatkowym zamontowaniem numerowanej plomby zatrzaskowej i dodatkowego zaworu zwrotnego zabezpieczającego przed wstecznym przepływem oraz zapewnieniem, na czas powyższego, zamiennych legalizowanych wodomierzy.
  • Oferty w zaklejonych kopertach z napisem "WYMIANA WODOMIERZY" należy składać w sekretariacie Spółdzielni Mieszkaniowej "ZRZESZENI" w Poznaniu, os. Przemysława 21, drogą e-mailową: biuro@zrzeszeni.comoraz pocztą do dnia 02.09.2020r. do godziny 14.00.
  • Dodatkowych informacji dotyczących niniejszego komunikatu udziela się w sekretariacie Zarządu lub pod numerem telefonu 61 8748 423.
Polecane

Zapisz się do newslettera:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.