Dzisiaj jest: 3.12.2021, imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery

Przetarg na wymianę głównych tablic rozdzielczych TG

Dodano: rok temu Czytane: 113

Przetarg nieograniczony na wymianę głównych tablic rozdzielczych TG na klatkach schodowych demontaż złącz kablowych ZK-3A ENEA Operator S.A. z klatek schodowych ustawienie nowych złącz kablowych ZK-3A


Przetargi i informacje o udzielonych zamówieniach na maila

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA „KOLEJARZ” w SZCZECINIE
ul. 9 Maja 17

ogłasza przetarg nieograniczony na

  1. wymianę głównych tablic rozdzielczych TG na klatkach schodowych nr 49A, 50, 50C, 51B w budynku mieszkalnym, demontaż złącz kablowych ZK-3A ENEA Operator S.A. z klatek schodowych nr 49A, 50, 50C, 51B w budynku mieszkalnym, ustawienie nowych złącz kablowych ZK-3A przy odpowiednich ww. klatkach schodowych na zewnątrz budynku – przy al. Powstańców Wielkopolskich nr 49 – 51C w Szczecinie.
  2. remont instalacji elektrycznej wraz z wymianą WLZ pion z tablicami piętrowymi TP oraz z wymianą WLZ do tablic licznikowych, wymianą tablic licznikowych i montażem w lokalach tablic mieszkaniowych TM z zabezpieczeniami, remont instalacji elektrycznej wraz z wymianą osprzętu i opraw oświetleniowych na klatkach schodowych, w piwnicach i w pomieszczeniach gospodarczych – w budynku mieszkalnym przy ul. 9 Maja 42A – 42D w Szczecinie.
  3. remont Instalacji elektrycznej wraz z wymianą WLZ pion z tablicami piętrowymi TP oraz wymianą WLZ do mieszkań, wymianą tablic licznikowych w mieszkaniach i montażem tablic mieszkaniowych TM z zabezpieczeniami remont instalacji elektrycznej wraz z wymianą osprzętu, opraw oświetleniowych na klatkach schodowych, w piwnicach i pomieszczeniach gospodarczychw budynku mieszkalnym przy ul. Milczańskiej 34 – 43 w Szczecinie.
  4. wymiana osprzętu i opraw oświetleniowych na klatkach schodowych, w piwnicach i pomieszczeniach gospodarczych, modernizacja instalacji elektrycznej wraz z wymianą WLZ, tablic głównych TG, modernizacją zasilania do mieszkań, obwodów administracyjnych i obwodów w piwnicach, demontaż całej istniejącej wewnętrznej instalacji gazowejw budynku mieszkalnym przy pl. Zwycięstwa 4, 5. 5A w Szczecinie.
  • Szczegółowe zakresy prac obejmują Specyfikacje Istotnych Warunków Zamówienia, które są dostępne poniżej lub w siedzibie Spółdzielni w pok. Nr 206 (II piętro).
  • Przetarg odbędzie się w dniu 01.09.2020 r. o godz. 12:00 w budynku Zarządu SM „Kolejarz” ul. 9 Maja 17 w Szczecinie w sali nr 6 (parter).
  • Oferty w zamkniętych kopertach należy składać do dnia 01.09.2020 r. do godz. 10:00 w sekretariacie Spółdzielni pok. Nr 209 (II piętro).
  • Wadium w wysokości określonej w SIWZ należy wnieść w gotówce w kasie Spółdzielni lub przelewem na wskazane w SIWZ konto bankowe.
  • Spółdzielnia zastrzega sobie prawo unieważnienia przetargu bez podania przyczyny.
Polecane

Zapisz się do newslettera:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.