Dzisiaj jest: 28.11.2021, imieniny: Jakuba, Stefana, Romy

Przetarg na sprzedaż nieruchomości położonej w Gryfowie Śląskim

Dodano: rok temu Czytane: 82

Syndyk masy upadłości zaprasza do udziału w ogłoszonym przetargu na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Gryfowie Śląskim przy ulicy Glinianej 28

Syndyk masy upadłości Zygmunta Krasuckiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Przedsiębiorstwo Usług Gastronomicznych i Handlu „Bożena” Zygmunt Krasucki w upadłości likwidacyjnej zaprasza w prowadzonym postępowaniu do udziału w ogłoszonym przetargu na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Gryfowie Śląskim przy ulicy Glinianej 28. Nieruchomość zabudowana budynkiem usługowym, z częścią mieszkalną (trzy oddzielne mieszkania oraz pomieszczenia pod działalność gospodarczą).

Cena wywoławcza wynosi 1.200.000,00 zł.

Oferty na zakup przedmiotowej nieruchomości można składać do 28.09.2020 r. Szczegółowy opis przedmiotu oferty znajduje się na stronie internetowej Kancelarii Syndyka Małgorzaty Anisimowicz http://kancelaria-syndyka.pl/nieruchomosci.

Z przedmiotem sprzedaży można zapoznać się po uprzednim kontakcie z Kancelarią Syndyka Małgorzaty Anisimowicz. Kontakt: Kancelaria Syndyka, Jelenia Góra, ul. Klonowica 2/5b, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00 oraz pod numerem telefonu 75 64 82 802 lub adresem e-mail:beata.s@kancelaria-syndyka.pl
Polecane

Zapisz się do newslettera:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.