Dzisiaj jest: 27.9.2020, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Opracowanie dokumentacji przedprojektowej i projektowej na budowę budynków

Dodano: 2 tygodnie temu Czytane: 21

Przetarg na opracowanie dokumentacji przedprojektowej i projektowej i realizację zespołu 11 budynków mieszkalnych z garażami w zabudowie szeregowej oraz 4 budynków w zabudowie bliźniaczej w Rzeszowie

Spółdzielnia Mieszkaniowa "PROJEKTANT" w Rzeszowie

ogłasza
przetarg ofertowy na opracowanie dokumentacji przedprojektowej i projektowej oraz realizację na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej zespołu 11 budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych z garażami w zabudowie szeregowej oraz 4 budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej z układem komunikacyjnym przy ul. Iwonickiej w Rzeszowie.
  1. Oferty należy składać do dnia 29.09.2020 r. do godz. 1200 w wersji papierowaej za pośrednictwem poczty polskiej, w sekretariacie Spółdzielni: Rzeszów, ul. Słoneczna 2, pokój nr 8 lub do skrzynki korespondencyjnej umieszczonej na budynku tut. Spółdzielni oraz w wersji elektronicznej na adres e-mail rozliczenia@projektant.rzeszow.pl.
  2. Niezbędne materiały do przygotowania oferty można otrzymać poprzez pocztę elektroniczną w cenie 123,00 zł brutto, e-mail rozliczenia@projektant.rzeszow.pl. Bliższe informacje tel. 17 85 80 489.
UWAGA!
Spółdzielnia zastrzega sobie prawo swobodnego wyboru oferty, jak również prawo do odstąpienia względnie unieważnienia przetargu bez podania przyczyn.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.