Dzisiaj jest: 3.12.2021, imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery

Opracowanie dokumentacji przedprojektowej i projektowej na budowę budynków

Dodano: rok temu Czytane: 77

Przetarg na opracowanie dokumentacji przedprojektowej i projektowej i realizację zespołu 11 budynków mieszkalnych z garażami w zabudowie szeregowej oraz 4 budynków w zabudowie bliźniaczej w Rzeszowie

Spółdzielnia Mieszkaniowa "PROJEKTANT" w Rzeszowie

ogłasza
przetarg ofertowy na opracowanie dokumentacji przedprojektowej i projektowej oraz realizację na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej zespołu 11 budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych z garażami w zabudowie szeregowej oraz 4 budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej z układem komunikacyjnym przy ul. Iwonickiej w Rzeszowie.
  1. Oferty należy składać do dnia 29.09.2020 r. do godz. 1200 w wersji papierowaej za pośrednictwem poczty polskiej, w sekretariacie Spółdzielni: Rzeszów, ul. Słoneczna 2, pokój nr 8 lub do skrzynki korespondencyjnej umieszczonej na budynku tut. Spółdzielni oraz w wersji elektronicznej na adres e-mail rozliczenia@projektant.rzeszow.pl.
  2. Niezbędne materiały do przygotowania oferty można otrzymać poprzez pocztę elektroniczną w cenie 123,00 zł brutto, e-mail rozliczenia@projektant.rzeszow.pl. Bliższe informacje tel. 17 85 80 489.
UWAGA!
Spółdzielnia zastrzega sobie prawo swobodnego wyboru oferty, jak również prawo do odstąpienia względnie unieważnienia przetargu bez podania przyczyn.
Polecane

Zapisz się do newslettera:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.