Dzisiaj jest: 26.1.2022, imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny

Ustanowienie i przeniesienie odrębnej własności lokalu mieszkalnego

Dodano: rok temu Czytane: 75

Przetarg ustny nieograniczony na ustanowienie i przeniesienie odrębnej własności lokalu mieszkalnego ulica Grabiszyńska nr 17  m 10 we Wrocławiu

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Cichy Kącik” z siedzibą we Wrocławiu

przy ul. Stefana Czarnieckiego nr 1
ogłasza

PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA USTANOWIENIE I PRZENIESIENIE ODRĘBNEJ WŁASNOŚCI LOKALU MIESZKALNEGO

ul. Grabiszyńska nr 17  m. 10
 
  • powierzchnia użytkowa: 20,27 m2,  II piętro
  • rozkład  lokalu:  1 pokój,  przedpokój z aneksem kuchennym, łazienka  oraz przynależna komórka lokatorska w  piwnicy – o pow. 1,70 m2
  • cena wyjściowa  - 124.942 zł
  • wadium  - 6.247  zł
Przetarg odbędzie się w dniu 23.09.2020 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej przy ul. Wysokiej  nr 8/10 we Wrocławiu.
Uczestnicy przetargu obowiązani są do zapoznania się z Regulaminem przetargu ustnego nieograniczonego na ustanowienie i przeniesienie odrębnej własności lokalu mieszkalnego w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej „Cichy Kącik” we Wrocławiu,  który  dostępny jest w siedzibie Spółdzielni, jak również na stronie internetowej Spółdzielni www.smcichykacik.pl oraz posiadania: dokumentu  tożsamości, dowodu wniesienia wadium oraz pełnomocnictwa notarialnego do udziału w przetargu.

Wyjściowa cena przetargowa lokalu stanowi wartość rynkową ustaloną w formie operatu szacunkowego sporządzonego przez rzeczoznawcę majątkowego według aktualnego stanu technicznego lokalu (przed remontem).

Wadium w wysokości określonej w powyższym wykazie oferent winien wpłacić najpóźniej do dnia 21.09.2020 r. na rachunek bankowy Spółdzielni w PKO BP III Oddział we  Wrocławiu Nr 24 1020 5242 0000 2702 0027 8952.

Dowodem wniesienia wadium jest potwierdzenie z banku zgodnie z datą otrzymania środków na rachunek bankowy Spółdzielni.

Zwrot wadium następuje po zakończeniu przetargu dla oferenta, który nie wylicytował lokalu mieszkalnego w terminie 3 dni roboczych od dnia przetargu na rachunek, z którego dokonano wpłaty wadium.

Stan techniczny lokalu mieszkalnego  wymaga przeprowadzenia  remontu we własnym zakresie i na własny koszt.
Informacje odnośnie możliwości obejrzenia lokalu można uzyskać pod następującym  numerem telefonu: 71/343 22 25 przy ul. Wysokiej nr 8/10.

Dokumentację określającą przedmiot przetargu oraz szczegółowe informacje na temat przetargu można uzyskać w siedzibie Spółdzielni przy  ul. Stefana Czarnieckiego nr 1 w pokoju nr 3 oraz pod numerem tel.  71/355 07 17.
Z uwagi na względy bezpieczeństwa sanitarnego w przetargu może brać udział wyłącznie oferent lub notarialnie umocowany pełnomocnik, który uczestniczy w licytacji (bez osób towarzyszących).
Obowiązkowe jest posiadanie maseczek ochronnych, zachowanie dystansu społecznego oraz dezynfekcja dłoni.

Spółdzielnia Mieszkaniowa zastrzega sobie prawo do unieważnienia przetargu bez podania przyczyn.
Polecane

Zapisz się do newslettera:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.