Dzisiaj jest: 1.12.2020, imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza

Ustanowienie odrębnej własności lokalu mieszkalnego

Dodano: miesiąc temu Czytane: 29

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nowy Dom” we Wrocławiu ogłasza ustny przetarg nieograniczony na pierwszeństwo zawarcia umowy o ustanowienie odrębnej własności lokalu mieszkalnego we Wrocławiu

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nowy Dom” we Wrocławiu
ogłasza

ustny przetarg nieograniczony na pierwszeństwo zawarcia umowy o ustanowienie odrębnej własności lokalu mieszkalnego

zlokalizowanego przy ul. Stoczniowej 4a/2 we Wrocławiu o powierzchni użytkowej 72 m2 składającego się z 3 pokoi, kuchni, spiżarni, p. pokoju, łazienki, WC oraz pomieszczenia przynależnego piwnicy wraz z udziałem w powierzchni wspólnej i w powierzchni gruntowej. Lokal położony jest na 2 piętrze. Cena wywoławcza 380 tysięcy złotych.
Lokal mieszkalny będący przedmiotem przetargu posiada uregulowany stan prawny  a zawarcie umowy o ustanowienie odrębnej własności lokalu wraz z udziałem w powierzchni wspólnej oraz w powierzchni gruntowej nastąpi aktem notarialnym.

W celu przystąpienia do przetargu należy wpłacić w wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej lokalu na konto Spółdzielni: Santander Bank 53 1090 2402 0000 0006 1000 9264 przy czym wpływ środków na konto Spółdzielni musi nastąpić najpóźniej w dniu poprzedzającym termin przetargu.
  1. Spółdzielnia zastrzega sobie prawo unieważnienia przetargu w całości lub w części bez podania przyczyny.
  2. Termin przetargu ustala się na dzień 24.11.2020r. o godz. 14.00
  3. Przetarg odbędzie się w siedzibie Spółdzielni we Wrocławiu przy ul. Marynarskiej 13.
  4. W trakcie przetargu należy zastosować się do obowiązujących zasad sanitarno-epidemiologicznych.
  5. W sprawie zapoznania się z wyceną (operat szacunkowy) oraz regulaminem przetargu można kontaktować się ze Spółdzielnią ul. Marynarska 13 we Wrocławiu telefonicznie (tel. 663 362 696) w celu ustalenia terminu wizyty.
  6. Istnieje możliwość obejrzenia lokalu po ustaleniu terminu z Zarządem Spółdzielni.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.