Dzisiaj jest: 7.3.2021, imieniny: Flicyty, Kajetana, Pauli

Przetarg na dostawę materiałów budowlanych

Dodano: 4 miesiące temu Czytane: 48

Kujawska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Inowrocławiu ogłasza przetarg nieograniczony w przedmiocie zamówienia na dostawę materiałów budowlanych instalacyjnych elektrycznych

KUJAWSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA
w Inowrocławiu,
88-100 Inowrocław, al. Kopernika 7

ogłasza przetarg nieograniczony w przedmiocie zamówienia

pn.
DOSTAWA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH, INSTALACYJNYCH ORAZ ELEKTRYCZNYCH I ARTYKUŁÓW CHEMII GOSPODARCZEJ  W LATACH 2021-2022
  1. Oferty należy składać w dwóch zamkniętych kopertach w siedzibie Spółdzielni (parter - BIURO PODAWCZE), w terminie do 30.11.2020 r. do godziny 10.00. Pierwsza koperta powinna zawierać wszystkie dokumenty wymagane w postępowaniu przetargowym. Druga koperta powinna zawierać ofertę cenową.
  2. Otwarcie OFERT Z DOKUMENTAMI nastąpi w dniu 04.12.2020 r. o godz. 10.00 w siedzibie Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu, al. Kopernika 7 - sala konferencyjna na parterze bez udziału Oferentów.
  3. Otwarcie OFERT CENOWYCH nastąpi w dniu 04.12.2020 r. o godz. 10.00 w siedzibie Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu, al. Kopernika 7 - sala konferencyjna na parterze bez udziału Oferentów.
  4. Po otwarciu OFERT Z DOKUMENTAMI oraz OFERT CENOWYCH zostanie opublikowana na stronie internetowej Zamawiającego informacja z otwarcia, z wyszczególnieniem Wykonawców ubiegających się o udzielenie zamówienia oraz zaproponowane przez nich ceny.
  5. Specyfikację istotnych warunków zamówienia można pobrać ze strony internetowej Spółdzielni: www.ksmino.pl
Dodatkowe informacje można uzyskać na ww. stronie internetowej Spółdzielni.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.