Dzisiaj jest: 1.12.2020, imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza

Przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej

Dodano: 2 tygodnie temu Czytane: 16

Spółdzielnia Mieszkaniowa PROJEKTANT w Rzeszowie ogłasza przetarg ofertowy na opracowanie dokumentacji projektowej i realizację na podstawie opracowanej dokumentacji budynków mieszkalnych

Spółdzielnia Mieszkaniowa "PROJEKTANT" w Rzeszowie
ogłasza

przetarg ofertowy na opracowanie dokumentacji projektowej i realizację na podstawie opracowanej dokumentacji

budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej z garażami i układem komunikacyjnym przy ul. Iwonickiej i Nowosądeckiej w Rzeszowie

Oferty należy składać w terminie do dnia 20.11.2020 r. do godz. 12:00 w wersji papierowej za pośrednictwem poczty polskiej, w sekretariacie Spółdzielni, Rzeszów, ul. Słoneczna 2, pokój nr 8 lub do skrzynki korespondencji umieszczonej na budynku tut. Spółdzielni oraz w wersji elektronicznej na adres rozliczenia@projektant.rzeszow.pl.

Niezbędne materiały do przygotowania oferty można otrzymać poprzez pocztę elektroniczną w cenie 123,00 zł brutto, e-mail rozliczenia@projektant.rzeszow.pl. Bliższe informacje tel. 17 85 80 489.

UWAGA!
Spółdzielnia zastrzega sobie prawo swobodnego wyboru oferty, jak również prawo do odstąpienia względnie unieważnienia przetargu bez podania przyczyn.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.