Dzisiaj jest: 19.5.2021, imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra

Nieruchomości gruntowe przeznaczone do wynajęcia

Dodano: 6 miesięcy temu Czytane: 69

Ogłoszenie Wójta Gminy Wola Krzysztoporska w sprawie sporządzenia wykazu części nieruchomości gruntowej przeznaczonej do wynajęcia

Ogłoszenie Wójta Gminy Wola Krzysztoporska

w sprawie sporządzenia wykazu części nieruchomości gruntowej przeznaczonej do wynajęcia


Działając na podstawie art. 35 ust. 1, 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. 2020 r. poz. 65 ze zmianami)
Wójt Gminy Wola Krzysztoporska ogłasza, co następuje: z zasobu nieruchomości stanowiących własność Gminy Wola Krzysztoporska przeznacza się do wynajęcia część nieruchomości gruntowej o pow. 100 m2 położonej w miejscowości Parzniewice Duże, oznaczoną numerem ewidencyjnym działki 230 (obręb geodezyjny Parzniewice Duże), na której zlokalizowana jest Stacja Kontroli Imisji należąca do PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. w Bełchatowie, na czas oznaczony 5 lat w trybie bezprzetargowym.

Przedmiotowa nieruchomość gruntowa opisana jest w wykazie wywieszonym na tablicy ogłoszeń w budynku Urzędu Gminy w Woli Krzysztoporskiej przy ulicy Kościuszki nr 5, w Biuletynie Informacji Publicznej www.bip.wola-krzysztoporska.pl oraz na stronie internetowej urzędu.
Polecane

Zapisz się do newslettera:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.