Dzisiaj jest: 22.1.2021, imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego

Przetarg na udrażnianie instalacji kanalizacyjnej

Dodano: 2 miesiące temu Czytane: 32

Kujawska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Inowrocławiu ogłasza przetarg na wykonanie usług udrażniania instalacji kanalizacyjnej i deszczowej

KUJAWSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA
w Inowrocławiu
88-100 Inowrocław, al. Kopernika 7
ogłasza przetarg nieograniczony w przedmiocie zamówienia pn.:
 
WYKONANIE USŁUG W ZAKRESIE UDRAŻNIANIA INSTALACJI KANALIZACYJNEJ I DESZCZOWEJ ORAZ PRACY PODNOŚNIKA KOSZOWEGO W BUDYNKACH SPÓŁDZIELCZYCH ADMINISTROWANYCH PRZEZ SPÓŁDZIELNIĘ, ZLOKALIZOWANYCH W INOWROCŁAWIU I REJONIE
  1. Oferty należy składać w dwóch zamkniętych kopertach w siedzibie Spółdzielni (parter - BIURO PODAWCZE) w terminie do 9.12.2020 r. do godziny 10.00. Pierwsza koperta powinna zawierać wszystkie dokumenty wymagane w postępowaniu przetargowym. Druga koperta powinna zawierać ofertę cenową.
  2. Otwarcie OFERT Z DOKUMENTAMI nastąpi w dniu 9.12.2020 r. o godz. 10.00 w siedzibie Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu, al. Kopernika 7 - sala konferencyjna na parterze, bez udziału Oferentów.
  3. Otwarcie OFERT CENOWYCH nastąpi w dniu 14.12.2020 r. o godz. 10.00 w siedzibie Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu, al. Kopernika 7 - sala konferencyjna na parterze, bez udziału Oferentów.
  4. Po otwarciu OFERT Z DOKUMENTAMI oraz OFERT CENOWYCH zostanie opublikowana na stronie internetowej Zamawiającego informacja z otwarcia, z wyszczególnieniem Wykonawców ubiegających się o udzielenie zamówienia oraz zaproponowane przez nich ceny.
  5. Specyfikację istotnych warunków zamówienia można pobrać ze strony internetowej Spółdzielni: www.ksmino.pl.
Dodatkowe informacje można uzyskać na ww. stronie internetowej Spółdzielni.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.