Dzisiaj jest: 23.6.2021, imieniny: Albina, Wandy, Zenona

Przetarg na wykonanie robot instalacyjnych w budynkach spółdzielczych

Dodano: 2 miesiące temu Czytane: 15

Kujawska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Inowrocławiu ogłasza II przetarg nieograniczony na wykonanie robot instalacyjnych w budynkach spółdzielczych zlokalizowanych w Inowrocławiu i Rejonie

Kujawska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Inowrocławiu

88-100 Inowrocław, al. Kopernika 7
Ogłasza
II przetarg nieograniczony w przedmiocie zamówienia pn.:

Wykonanie robot instalacyjnych w budynkach spółdzielczych zlokalizowanych

w Inowrocławiu i Rejonie
  1. Oferty należy składać w dwóch zamkniętych kopertach w siedzibie Spółdzielni (parter - BIURO PODAWCZE), w terminie do 19.05.2021 r. do godziny 10.00. Pierwsza koperta powinna zawierać wszystkie dokumenty wymagane w postępowaniu przetargowym. Druga koperta powinna zawierać ofertę cenową.
  2. Otwarcie OFERT Z DOKUMENTAMI nastąpi w dniu 19.05.2021 r. o godz. 10.00 w siedzibie Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu, al. Kopernika 7 - sala konferencyjna na parterze, bez udziału Wykonawców.
  3. Otwarcie OFERT CENOWYCH nastąpi w dniu 25.05.2021 r. o godz. 10.00 w siedzibie Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu, al. Kopernika 7 - sala konferencyjna na parterze, bez udziału Wykonawców.
  4. Po otwarciu OFERT Z DOKUMENTAMI oraz OFERT CENOWYCH zostanie opublikowana na stronie internetowej Zamawiającego informacja z otwarcia, z wyszczególnieniem Wykonawców ubiegających się o udzielenie zamówienia oraz zaproponowanych przez nich cen.
  5. Specyfikację istotnych warunków zamówienia można pobrać ze strony internetowej Spółdzielni: www.ksmino.pl.
Dodatkowe informacje można uzyskać na ww. stronie internetowej Spółdzielni.
Polecane

Zapisz się do newslettera:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.