Dzisiaj jest: 21.10.2021, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Przetarg na budowę mikroinstalacji na budynkach mieszkalnych

Dodano: 4 miesiące temu Czytane: 69

Spółdzielnia Mieszkaniowa Zazamcze we Włocławku zaprasza do złożenia oferty cenowej dotyczącej wykonania zadania Budowa mikroinstalacji na budynkach mieszkalnych wielorodzinnych

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zazamcze" we Włocławku zaprasza do złożenia oferty cenowej dotyczącej wykonania zadania Budowa mikroinstalacji na budynkach mieszkalnych wielorodzinnych Spółdzielni Mieszkaniowej "Zazamcze" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Projekt obejmuje montażu 20 szt. kompletnych instalacji fotowoltaicznych na budynkach wysokich o łącznej mocy 222,37 kWp ( 601 szt. paneli 370 kWp).
Oferty należy przygotować na podstawie specyfikacji istotnych warunków zamówienia oraz dokumentacji projektowej na poszczególne instalacje, która jest do pobrania w biurze Spółdzielni Mieszkaniowej "Zazamcze" (ul. Hutnicza 20, 87-800 Włocławek) za opłatą 50 zł lub bezpłatnie na stronie internetowej: https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl i złożyć w terminie do dnia 12.07.2021 r do godz. 14:00.

Warunkiem przyjęcia oferty jest wpłata wadium w wysokości 20 000 zł na rachunek bankowy Spółdzielni.
Koszt ogłoszenia obciąża wybranego oferenta.

Przetarg może zostać odwołany lub pozostawiony bez rozstrzygnięcia.
Polecane

Zapisz się do newslettera:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.