Dzisiaj jest: 22.3.2019, imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny

Bydgoszcz Miejskie Wodociągi i Kanalizacja działka na sprzedaż

Dodano: 2 lata temu Czytane: 1223

Nieruchomość zlokalizowana jest w zachodniej części miasta w dzielnicy Prądy w odległości w linii prostej ok. 8 km od Śródmieścia

Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy Sp. z o.o.
Działka Bydgoszcz, ul. Ociepki
54 282 m2
Działka na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Ociepki. Właścicielem nieruchomości są Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy – sp. z o.o.
 
Dane podstawowe:
Dane podstawowe
Rynek: Wtórny
Źródło: Instytucja
Cena: 4 000 000 zł (73,69 zł/m2)
Rodzaj działki: Inwestycyjna
Powierzchnia: 54 282 m2
Dojazd: Polny
Wygląd: Zabudowana
Media: Woda, kanalizacja, prąd, telefon
Lokalizacja Google: http://tiny.pl/gd1kk
 
Lokalizacja nieruchomości
Nieruchomość zlokalizowana jest w zachodniej części miasta, w dzielnicy Prądy w odległości w linii prostej ok. 8 km od Śródmieścia. Głównym ciągiem komunikacyjnym łączącym tę dzielnicę, z pozostałą częścią miasta jest utwardzona ul. Lisia łącząca się z ul. Nakielską.

Otoczenie nieruchomości
Bezpośrednie otoczenie nieruchomości stanowią tereny rolne oraz tereny wolnostojącej zabudowy mieszkaniowej o niskiej intensywności zabudowy.

Opis dodatkowy
Nieruchomość o łącznej powierzchni 5,4282 ha, zabudowana obiektami o charakterze przemysłowym. Na nieruchomości znajduje się budynek warsztatowo-socjalny o pow. użytkowej ok. 219 m² oraz budynek techniczny o pow. użytkowej ok. 95 m². Obiekty są w stanie do kapitalnego remontu. Na terenie znajdują się częściowo utwardzone drogi wewnętrzne oraz strefy zieleni. Teren kompleksu jest ogrodzony płotem betonowym prefabrykowanym. Kształt nieruchomości regularny, teren płaski. Na terenie znajduje się również budynek trafostacji, który nie stanowi części składowej nieruchomości.

Infrastruktura techniczna na nieruchomości
  • sieć wodociągowa Ø 315 mm,
  • sieć kanalizacji sanitarnej Ø 400 mm,
  • sieć energetyczna.
 
Przeznaczenie nieruchomości
W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Bydgoszczy zatwierdzonym Uchwałą Nr L/756/09 Rady Miasta Bydgoszczy z dnia 15 lipca 2009 roku opisywana nieruchomość znajduje się w obszarze obiektów technicznej obsługi miasta.
 
Szczegółowych informacji udziela
Dział Spraw Terenowo-Prawnych MWiK w Bydgoszczy
Tel: 52 58 60 941
Adres e-mail: itp@mwik.bydgoszcz.pl
Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy sprzedaż działki
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.