Dzisiaj jest: 23.7.2024, imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy

Mutag Polska sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Rybniku

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym Mutag Polska sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Rybniku, toczącym się przed Sądem Rejonowym w Gliwicach, sygn. akt XII GUp 92/15, ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, w formie konkursu ofert, ruchomości stanowiących majątek upadłego.

Oferty pisemne należy składać bezpośrednio w kancelarii syndyka (al. Korfantego 25/III, 44-100 Gliwice) od poniedziałku do piątku w godz. od 9 do 15 lub korespondencyjnie na powyższy adres, bądź też pocztą elektroniczną w postaci plików trwale zapisanych na adres: recepcja_korfantego25@wp.pl

Z wykazem i cenami netto można zapoznać się w kancelarii syndyka lub otrzymać je drogą elektroniczną. Ruchomości można oglądać po wcześniejszym uzgodnieniu terminu; kontakt: kom. 609 739 028, e-mail jak wyżej.

Sprzedaż będzie prowadzona przy zachowaniu zasady pierwszeństwa ofert aż do wyczerpania oferowanych ruchomości. W przypadku wpływu konkurencyjnych ofert syndyk zastrzega sobie prawo prowadzenia z oferentami negocjacji celem uzyskania najlepszej ceny. Syndyk nie udziela rękojmi ani gwarancji na sprzedawane ruchomości.

Syndyk zastrzega sobie prawo swobodnego wyboru ofert oraz prawo odwołania, przerwania lub unieważnienia konkursu bez podania przyczyny.

Mutag Polska sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w RybnikuMutag Polska sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Rybniku

Zamów usługę dostarczania aktualnych przetargów i informacji o udzielonych zamówieniach

Zapisz się do newslettera:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.