Dzisiaj jest: 14.7.2024, imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego

Urząd Gminy Dębnica Kaszubska

Działki nad jeziorem Dobrskim

teren zabudowy turystyczno-rekreacyjnej o charakterze letniskowym 


NR DZIAŁKI 162/41 POWIERZCHNIA 0, 2010 ha CENA 38 000 zł

NR DZIAŁKI 162/43 POWIERZCHNIA 0,1866 ha CENA 37 000 zł


Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana nad jeziorem Dobrskim. Dla przedmiotowych działek został opracowany plan zagospodarowania przestrzennego dla zespołu zabudowy turystyczno-rekreacyjnej w miejscowości Dobra, gmina Dębnica Kaszubska.

Działki położone są w jednostce urbanistycznej 3 UTL – teren zabudowy turystyczno-rekreacyjnej o charakterze letniskowym. 


Opis nieruchomości:

  • księga wieczysta: SL1S/00053117/8,

  • oznaczenie wg ewidencji gruntów: RIVb,

  • przeznaczenie działki: zabudowa rekreacyjno-turystyczna o charakterze letniskowym,

  • uzbrojenie: działki położone są na terenach uzbrojonych, na działkach brak,

  • dostęp komunikacyjny: droga gruntowa, gminna,

  • kształt: zbliżony do prostokąta, dogodny do zabudowy. 


Działki położone w niewielkiej miejscowość Dobra z widokiem na rozciągające się w dolinie jezioro Dobrskie. Jest to miejsce, w którym można odetchnąć od codziennych problemów.

Atrakcyjne położone działek, których wielkość niewątpliwie pozwoli właścicielom na zachowanie indywidualnego i dostosowanego do potrzeb charakteru każdej z parceli, to propozycja dla wszystkich tych, którzy chcieliby znaleźć swój osobisty azyl oraz odetchnąć od codziennych problemów.

Działki nad jeziorem Dobrskim to możliwość aktywnego uprawiania wędkarstwa, wypoczynku na łonie natury i długich spacerów. To także znakomite miejsce do urlopowych spotkań z przyjaciółmi, a zachwycający widok cieszy oko przez cały rok. 


Miejscowość Dobra w gminie Dębnica Kaszubska ukryta jest wśród lasów Pomorza Środkowego. Wyróżnia się wśród okolicznych gmin pięknem krajobrazu, bogactwem przyrodniczym, co przy intensywnie rozwijających się różnych formach turystyki sprawia, że stanowią miejsca niezwykle przyjazne nie tylko dla obecnych i stale osiedlających się nowych mieszkańców, ale przede wszystkim turystów. Bogactwo lasów i jezior, cisza, spokój i przyjazna atmosfera to alternatywa dla wielkomiejskiego szumu jaką znaleźć można na terenie gminy Dębnica Kaszubska.

Dobra jest niewielką wsią sołecką zlokalizowaną w północnej części gminy Dębnica Kaszubska, w otulinie Parku Krajobrazowego „Dolina Słupi”, przy drodze powiatowej Głobino – Podkomorzyce, nad malowniczo położonym wśród wzgórz morenowych Jeziorem Dobrskim. Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego, połowu ryb, korzystania z bazy noclegowej i punktu gastronomicznego w sezonie letnim. Wieś ma ogromny potencjał turystyczny.
 

Urząd Gminy Dębnica Kaszubska oferuje działki nad jeziorem DobrskimUrząd Gminy Dębnica Kaszubska

Zamów usługę dostarczania aktualnych przetargów i informacji o udzielonych zamówieniach

Zapisz się do newslettera:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.