Dzisiaj jest: 30.5.2024, imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim

Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim

Starosta Starogardzki, działając na podstawie art. 124a ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2015 r., poz. 1774 z późn. zm.) podaje do publicznej wiadomości o zamiarze ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym przez udzielenie zezwolenia dla ENERGA – OPERATOR SA., Oddział w Gdańsku, ul. Marynarki Polskiej 130, 80-557 Gdańsk dla wykonania czynności związanych z wymianą przewodów oraz wymianą izolatorów istniejącej linii napowietrznej SN 15 kV relacji GPZ Czarna Woda – Bytonia, na terenie działki nr 130, położonej w obrębie Zimne Zdroje, gmina Osieczna.


Osoby, którym przysługują prawa rzeczowe do nieruchomości, proszone są o zgłoszenie tych praw w Starostwie Powiatowym w Starogardzie Gdańskim, 83-200 Starogard Gdański, ul. Kościuszki 17, pok. Nr 304. 


Jeżeli w terminie 2 m-cy od dnia niniejszego ogłoszenia nie zgłoszą się osoby, którym przysługują prawa rzeczowe do nieruchomości, zostanie wszczęte postępowanie w sprawie ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości.

Starogard Gdański, dnia 08.08.2016 r.Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim

Zamów usługę dostarczania aktualnych przetargów i informacji o udzielonych zamówieniach

Zapisz się do newslettera:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.