Dzisiaj jest: 30.9.2022, imieniny: Geraldy, Honoriusza, Wery

Zaprojektowanie i wykonanie instalacji pakowania siarki mielonej i mielonej olejowanej

OGŁOSZENIE
„Zaprojektowanie i wykonanie instalacji pakowania siarki mielonej i mielonej olejowanej w ZAKŁADACH CHEMICZNYCH „Siarkopol" TARNOBRZEG Sp. z o. o."


ZAKŁADY CHEMICZNE „Siarkopol" TARNOBRZEG sp. z o. o.
ul. Chemiczna 3, 39-400 Tarnobrzeg,
zapraszają do składania ofert na zaprojektowanie i wykonanie instalacji pakowania siarki mielonej i siarki mielonej olejowanej do big bagów w układzie młyna siarki nr 3. Wykonanie Atex dla Wydziału Granulacji i Mielenia Siarki w ZAKŁADACH CHEMICZNYCH „Siarkopol" TARNOBRZEG Sp. z o. o.
 
Planowana inwestycja ma na celu wykonanie instalacji mobilnej dającej możliwość odbioru siarki zmielonej spod workownicy młyna siarki nr 3 za pomocą hermetycznego układu: rękaw oraz przenośnik taśmowy transportujący materiał bezpośrednio do big bagów.
Zakres inwestycji obejmuje:
  1. Wykonanie projektu wraz ocena ryzyka oraz DZPW dla projektowanej instalacji z oceną rzeczoznawcy PPOŻ.
  2. Dostawa i montaż komponentów.
  3. Wykonanie prac montażowych.
  4. Uruchomienie i szkolenie obsługi.
  5. Przekazanie dokumentacji i udział w odbiorze

Wszelkie informacje dotyczące postępowania ofertowego znajdują się na stronie internetowej pod adresem www.zchsiarkopol.pl , zakładka: „Przetargi".
Ofertę należy przygotować po obowiązkowej wizji lokalnej na terenie Wydziału Granulacji i Mielenia celem poznania specyfiki zadania oraz omówienia szczegółów przyjętych rozwiązań.
Oferty w formie papierowej proszę składać na adres naszej Spółki w terminie 29.02.2020 r. po wizji lokalnej. Przed wizją lokalną oferenci winni podpisać umowę o zachowaniu poufności. Dopuszczalna jest wersja elektroniczna oferty, po której należy dosłać oryginalną wersję papierową.
 

Aby w pełni korzystać z możliwości serwisu

Rejestracja w serwisie

lub
zamów usługę dostarczania na Twojego maila informacji o aktualnych przetargach i informacji o udzielonych zamówieniach na podstawie wskazanych przez Ciebie słów kluczowych

Przetargi na Twoje biurko
 
Polecane

Zapisz się do newslettera:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.