Dzisiaj jest: 28.2.2024, imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany

Wrocławska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

INFORMACJA O POSTĘPOWANIU ZMIERZAJĄCYM 
DO WYŁONIENIA NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

Zarząd Wrocławskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do udziału w postępowaniu zmierzającym do przeprowadzenia dialogu konkurencyjnego, a następnie wyłonienia najkorzystniejszej oferty w postępowaniu przetargowym dotyczącym zamówienia na wykonanie prac projektowych na PROJEKT BUDYNKU BIUROWEGO o powierzchni użytkowej ok. 3000 m2

Do postępowania nie mają zastosowania przepisy ustawy Prawo zamówień publicznych. Postępowanie jest prowadzone w oparciu o przepisy Kodeksu cywilnego, zgodnie z regulaminem Zamawiającego.Przetarg adresowany jest do Wykonawców mających swoją siedzibę na terenie Dolnego Śląska.

Adres projektowanego obiektu:
Wrocław, ul. Karmelkowa 33-35, dz. nr 2/29, obręb 40-Oporów, AM-11, numer księgi wieczystej: WR1K/00140988/2.

Zamawiający:
Wrocławska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., ul. Karmelkowa 29, 
52-437 Wrocław, tel. 71 797 04 00, mail:warr@warr.pl

Przedmiot Zamówienia:
Wykonanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi opiniami, uzgodnieniami i pozwoleniami, kosztorysów inwestorskich oraz specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych na potrzeby uzyskania pozwolenia na budowę i przeprowadzenia postępowania przetargowego na budowę obiektu, wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę i wykonywaniem czynności nadzoru autorskiego.

Szczegółowe informacje o zamówieniu i regulaminie dotyczącym postępowania znajdują się na stronie internetowej www.warr.pl 
oraz w siedzibie Zamawiającego.

Zamawiający zastrzega sobie prawo odwołania lub unieważnienia postępowania lub zmiany jego warunków w każdym czasie i bez podania przyczyny.


Wrocławska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Zamów usługę dostarczania aktualnych przetargów i informacji o udzielonych zamówieniach

Zapisz się do newslettera:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.