Dzisiaj jest: 17.6.2024, imieniny: Laury, Leszka, Marcjana

Urząd Miasta Jaworzno

Strefa Przemysłowa II w Jaworznie – nowa przestrzeń dla Inwestorów
Jaworzno to dobra perspektywa dla inwestycji. Już w tym roku zaoferuje przedsiębiorcom nową przestrzeń do inwestycji. Strefa „Przemysłowa II” to blisko 8-hektarowy teren, który został podzielony na kilkanaście pól inwestycyjnych o powierzchni od 2000 m2 – 10 000 m2. Właścicielem wszystkich nieruchomości jest Miasto Jaworzno. Działki posiadają miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego i znajdują się w strefie oznaczonej jako tereny pod obiekty produkcyjne, składy i magazyny oraz tereny zabudowy usługowej.
Nowa przestrzeń biznesowa wyposażona jest w sieć kanalizacji sanitarnej z przepompownią ścieków oraz kanalizację deszczową odwadniającą układ drogowy. Wzdłuż głównych ciągów komunikacyjnych powstało energooszczędne oświetlenie uliczne oraz kanalizacja teletechniczna, która ułatwi przyszłym przedsiębiorcom włączenie do sieci telekomunikacyjnej. Drogi wyposażone są również w ciągi piesze i rowerowe.
Strefa „Przemysłowa II” jest doskonale skomunikowana. Posiada bezpośrednie połączenie z Drogą Krajową nr 79, traktem łączącym Kraków i Katowice. Odległość do autostrady A4 to zaledwie 7 km.
W III kwartale 2016 r. rozpoczną się procedury przetargowe na zbycie nieruchomości w Strefie „Przemysłowa II”. Średnia cena 1 m2 działki wynosi 130 zł netto.
 
Szczegółowych informacji dotyczących aktualnej oferty inwestycyjnej udziela:
Wydział Rozwoju i Polityki Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Jaworznie,
Plac Górników 5
tel. 32 618 17 12, 32 618 18 84
e-mail: invest@um.jaworzno.pl


Urząd Miasta Jaworzno

Zamów usługę dostarczania aktualnych przetargów i informacji o udzielonych zamówieniach

Zapisz się do newslettera:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.