Dzisiaj jest: 26.5.2024, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Miasto Koszalin

Prezydent Miasta Koszalina

informuje, że zgodnie z art. 35 ust. 1 ustawy o gospodarce nieruchomościami z dnia 21 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity Dz.U. z 2015, poz. 1774 z późn. zm.) w siedzibie Urzędu Miejskiego w Koszalinie przy Rynku Staromiejskim 6-7 wywieszono wykazy o przeznaczeniu do:

Sprzedaży w drodze bezprzetargowej: zabudowanej garażem działki nr 842/3 w obrębie nr 0019, położonej w Koszalinie przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego, na rzecz dotychczasowego najemcy,

Oddania w dzierżawę: części działki nr 299/67 i 299/73 w obrębie nr 0019 o pow. łącznej 6 m2, położonej w Koszalinie przy ul. Jana Matejki, w celu ocieplenia ścian budynku.

Termin składania wniosków przez osoby, którym przysługuje pierwszeństwo w nabyciu nieruchomości na podstawie art. 34 ust. 1 pkt 1 i pkt 2 powołanej w tytule ustawy wynosi 6 tygodni od dnia wywieszenia wykazu. Pełną informację dotyczącą nieruchomości zawierają wykazy wywieszone na tablicy ogłoszeń w budynku Urzędu Miejskiego w Koszalinie – Rynek Staromiejski 6 –7, piętro II i III. Informacja o wykazie nieruchomości przeznaczonych do zbycia zamieszczona jest na stronie internetowej www.bip.koszalin.pl. - ogłoszenia Wydziału Nieruchomości.


Miasto Koszalin

Zamów usługę dostarczania aktualnych przetargów i informacji o udzielonych zamówieniach

Zapisz się do newslettera:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.