Dzisiaj jest: 4.2.2023, imieniny: Andrzeja, Mariusza, Weroniki

Wykonanie przeglądów technicznych

Dodano: 2 tygodnie temu Czytane: 36

Kujawska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Inowrocławiu ogłasza II przetarg nieograniczony na wykonanie przeglądów technicznych w budynkach mieszkalnych garażach oraz lokalach użytkowych

Kujawska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Inowrocławiu

88-100 Inowrocław, al. Kopernika 7
ogłasza

II przetarg nieograniczony w przedmiocie zamówienia

pn.:
NA WYKONANIE PRZEGLĄDÓW TECHNICZNYCH W BUDYNKACH MIESZKALNYCH, GARAŻACH
ORAZ LOKALACH UŻYTKOWYCH ZLOKALIZOWANYCH W INOWROCŁAWIU I REJONIE W LATACH 2023 – 2024
  1.  Oferty należy składać w dwóch zamkniętych kopertach w siedzibie Spółdzielni (parter – BIURO PODAWCZE), w terminie do 01.02.2023r. do godziny 10.00. Pierwsza koperta powinna zawierać wszystkie dokumenty wymagane w postępowaniu przetargowym. Druga koperta powinna zawierać ofertę cenową.
  2. Otwarcie OFERT Z DOKUMENTAMI nastąpi w dniu 01.02.2023r. o godz. 10.00 w siedzibie Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu, al. Kopernika 7 – sala konferencyjna na parterze bez udziału Oferentów.
  3. Otwarcie OFERT CENOWYCH nastąpi w dniu 06.02.2023r. o godz. 10.00 w siedzibie Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu, al. Kopernika 7 – sala konferencyjna na parterze bez udziału Oferentów.
  4.  Po otwarciu OFERT Z DOKUMENTAMI oraz OFERT CENOWYCH zostanie opublikowana na stronie internetowej Zamawiającego informacja z otwarcia, z wyszczególnieniem Wykonawców ubiegających się o udzielenie zamówienia oraz zaproponowane przez nich ceny. 
Specyfikację istotnych warunków zamówienia można pobrać ze strony internetowej Spółdzielni : www.ksmino.pl 
 
Dodatkowe informacje można uzyskać na w/wym. stronie internetowej Spółdzielni.

Zapisz się do newslettera:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.