Dzisiaj jest: 23.7.2024, imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy

Agencja Nieruchomości Rolnych

Dodano: 8 lat temu Czytane: 3351

Sprzedaż niezabudowanych nieruchomości położonych w obrębie Przezmark gmina Stary Dzierzgoń

ODDZIAŁ TERENOWY W GDAŃSKU
podaje do publicznej wiadomości informację o przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości.
 
Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy w Gdańsku przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości położonych w obrębie Przezmark gmina Stary Dzierzgoń
1. ogłasza przetarg ustny nieograniczony w dniu 22.09.2016 r. od godz. 9:00 do godz.12:45 na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości położonych w obrębie Przezmark, gm. Stary Dzierzgoń 

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego uchwalonego przez Radę Gminy Stary Dzierzgoń Uchwałą Nr II/8/03 z dnia 28 marca 2003 roku, nieruchomość położona jest na obszarze oznaczonym w planie symbolem "9a GG" dla którego zapis w ustaleniach planu brzmi " tereny istniejącej bądź planowanej zabudowy dzialalności gospodarczej".

Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy w Gdańsku aktualne przetargi

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego uchwalonego przez Radę Gminy Stary Dzierzgoń Uchwałą Nr II/8/03 z dnia 28 marca 2003 roku, nieruchomość położona jest na obszarze oznaczonym w planie symbolem "3gMR" dla którego zapis w ustaleniach planu brzmi " tereny istniejącej bądź planowanej zabudowy dzialalności gospodarczej".

Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy w Gdańsku przetarg na sprzedażniezabudowanych nieruchomości

Szczegółowy opis nieruchomości zawiera ogłoszenie wywieszone w miejscach zwyczajowo przyjętych dnia 08.09.2016 r.
Szczegółowe informacje o nieruchomości będącej przedmiotem sprzedaży można uzyskać w siedzibie Zamiejscowej Sekcji Gospodarowania Zasobem w Malborku ul. Wołyńska 19, tel. 55 272 – 23 – 82.
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest na stronie internetowej www.anr.gov.pl
Aktualne oferty Gdańsk

Zapisz się do newslettera:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.