Dzisiaj jest: 17.6.2024, imieniny: Laury, Leszka, Marcjana

Zakup dwóch miniciągników

Dodano: rok temu Czytane: 589

Kujawska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Inowrocławiu ogłasza przetarg nieograniczony na zakup dwóch miniciągników na potrzeby Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu i Rejonie

Kujawska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Inowrocławiu

88-100 Inowrocław, al. Kopernika 7
ogłasza
przetarg nieograniczony w przedmiocie zamówienia pn.:

Zakup dwóch miniciągników na potrzeby Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu i RejonieOferty należy składać w dwóch zamkniętych kopertach w siedzibie Spółdzielni (parter – BIURO PODAWCZE), w terminie do 27.02.2023r. do godziny 10.00. Pierwsza koperta powinna zawierać wszystkie dokumenty wymagane w postępowaniu przetargowym. Druga koperta powinna zawierać ofertę cenową.

Otwarcie OFERT Z DOKUMENTAMI nastąpi w dniu 27.02.2023r. o godz. 10.00 w siedzibie Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu, al. Kopernika 7 – sala konferencyjna na parterze, bez udziału Wykonawców.
 
Otwarcie OFERT CENOWYCH nastąpi w dniu 01.03.2023r. o godz. 10.00 w siedzibie Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu, al. Kopernika 7 – sala konferencyjna na parterze, bez udziału Wykonawców.
 
Po otwarciu OFERT Z DOKUMENTAMI oraz OFERT CENOWYCH zostanie opublikowana na stronie internetowej Zamawiającego informacja z otwarcia, z wyszczególnieniem Wykonawców ubiegających się o udzielenie zamówienia oraz zaproponowane przez nich ceny. 
 
Specyfikację istotnych warunków zamówienia można pobrać ze strony internetowej Spółdzielni : www.ksmino.pl 
 
Dodatkowe informacje można uzyskać na w/wym. stronie internetowej Spółdzielni.

Zapisz się do newslettera:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.