Dzisiaj jest: 27.5.2022, imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Remont elewacji z robotami towarzyszącymi

Dodano: 2 tygodnie temu Czytane: 24

Kujawska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Inowrocławiu ogłasza przetarg nieograniczony na remont elewacji wraz z robotami towarzyszącymi zespołu pawilonów handlowo-usługowych

Kujawska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Inowrocławiu

88-100 Inowrocław, al. Kopernika 7
ogłasza
przetarg nieograniczony w przedmiocie zamówienia pn.:

REMONT ELEWACJI WRAZ Z ROBOTAMI TOWARZYSZĄCYMI ZESPOŁU PAWILONÓW HANDLOWO – USŁUGOWYCH

ZLOKALIZOWANYCH W OBRĘBIE ULIC SZARYCH SZEREGÓW 23A, 23B ORAZ WOJSKA POLSKIEGO 33 W INOWROCŁAWIU
  1. Oferty należy składać w dwóch zamkniętych kopertach w siedzibie Spółdzielni (parter – BIURO PODAWCZE), w terminie do 01.06.2022 r. do godziny 10.00. Pierwsza koperta powinna zawierać wszystkie dokumenty wymagane w postępowaniu przetargowym. Druga koperta powinna zawierać ofertę cenową.
  2. Otwarcie OFERT Z DOKUMENTAMI nastąpi w dniu 01.06.2022 r. o godz. 10.00 w siedzibie Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu, al. Kopernika 7 – sala konferencyjna na parterze, bez udziału Wykonawców.
  3. Otwarcie OFERT CENOWYCH nastąpi w dniu 03.06.2022 r. o godz. 10.00 w siedzibie Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu, al. Kopernika 7 – sala konferencyjna na parterze, bez udziału Wykonawców.
  4. Po otwarciu OFERT Z DOKUMENTAMI oraz OFERT CENOWYCH zostanie opublikowana na stronie internetowej Zamawiającego informacja z otwarcia ofert, z wyszczególnieniem Wykonawców ubiegających się o udzielenie zamówienia oraz zaproponowane przez nich ceny.
  5. Specyfikację istotnych warunków zamówienia można pobrać ze strony internetowej Spółdzielni : www.ksmino.pl
Dodatkowe informacje można uzyskać na w/wym. stronie internetowej Spółdzielni.
Polecane

Zapisz się do newslettera:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.